Reklam
Reklam

Kombi Ve Petek Temizliği Faturayı Düşürüyor

Kış aylarında kombi ve petek tesisat bakım işlemlerini dikkatli bir şekilde takip edenler daha az ödüyor. Yaklaşık % 30 fatura indirimi elde etmek için bu bakım işlemini yıllık düzenli yaptırmanız yeterli. Kombi petek temizleme konusunda uzman olan şirket, günün her saatinde sizin için çözüm seçenekleri sunuyor.

Kombi Ve Petek Temizliği Faturayı Düşürüyor
Kombi Ve Petek Temizliği Faturayı Düşürüyor reklam
Bu içerik 6419 kez okundu.
Reklam

 


Kombi Temizliği Pratik Şekilde Gerçekleşiyor

Deneyimli ve tecrübeli eleman kadrosuna sahip firma, randevulu çalışıyor. Randevu numaralarını kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun saate randevu veren firma, evinize gelmeden önce telefon açıyor. Servis aracında gerekli bütün parçalar hazır bir şekilde bekliyor. Bu konuda dikkat edilecek husus, randevu alırken verdiğiniz bilgileri tam ve doğru bir şekilde vermeniz gerekir. Cihaz markası, cihaz arızası, iletişim bilgileri, adres bilgileri ve kimlik bilgileri, doğru bir şekilde verilmelidir.

Ekip En Kısa Zamanda Adresinize Geliyor

Söz verilen zamanda harekete geçen servis ekipleri, en kısa sürede adresinize ulaşıyor. İlk aşamada kombi temizliği yapan firma, orta kısımdaki ısıtıcı tableti test ediyor. Arıza ve bakımla ilgili şikayetleri değerlendiren servis elemanları, bakım listesi çıkarıyor. Kombinin içi özel bir madde ile temizleniyor. Temizleme işlemi ve bakım işleminin ardından kombi çalıştırılıyor ve su ısıtma kapasitesi ölçülüyor.

Petek temizliği konusu da önemli bir konudur. Petek temizleme işleminin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için firma özel makine kullanıyor. Zamanla peteğin içinde biriken kireç ve tortular, vakumlu makinelerle temizlenebilir. Vakumlu makine kombi ve petek sistemi arasında suyu gezdiriyor ve üçüncü bir çıkıştan suyu lavaboya boşaltıyor. Petek temizliği ve kombi temizliği, bu makine sayesinde kısa sürede gerçekleşiyor. 

Kombi ve Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kullanıcı kategorisinde problem olan konulardan biri de bakım işlemidir. Bakım işlemi, kombi performansını artıran ve faturanızın daha düşük gelmesinde etkili rol oynayan bir işlemdir. Bu işlemin ihmal edilmesi, kış boyunca problem yaşamanız anlamına gelir.

1- Normalde kombi ve petek temizliği yılda bir defa yapılmalıdır.
2- Peteğinizin alt kısmı ısınmıyorsa, temizliğe ihtiyacı var demektir.
3- Dereceyi yükselttiğiniz halde ev ısınmıyorsa, kombi ve petek temizliği zamanı geldi demektir.
4- Faturanızın yüksek gelmemesi için düzenli temizlik işlemleri ihmal edilmemelidir.

Profesyonel ekiplerle istediğiniz zaman firma gelip temizlik yapıyor. Faturanızın kabarık gelmemesi için ve daha fazla ısınmak için kombinizle ilgili bakım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmelisiniz. Bakım, onarım, tamirat ve benzeri işlemlerdi profesyonel çözüm için bu konuda sertifikalı firmaları tercih etmelisiniz.

Firmanın Elemanları Sertifikalı ve Deneyimli

Kombi cihazları için teknik eğitim şarttır. Bakım işlemleri için sertifikalı eğitim, profesyonel servis hizmeti için gereklidir. Firma, sertifikalı ve aynı zamanda deneyimli elemanlarla çalışmaktadır. Kombi bakım işlemlerinde resmi prosedüre uygunluk önemlidir. Bu nedenle sertifikalı ve deneyimli elemanlar, bu konuda her zaman için güven vermiştir. 

Kış aylarında, özellikle soğuk havalarda, kombinizin aniden bozulmasını istemiyorsanız, senelik bakım işlemlerini yaptırmalısınız. Yıllık bakım yaptıran kullanıcılar, kış aylarında problemsiz bir şekilde ısınmaktadır. Bakım işlemlerini ihmal eden kullanıcılar, kış aylarında yüksek fatura ödediği gibi, istediği gibi ısınamamaktadır. Bu nedenle cihaz ve petek bakım işlemlerini düzenli bir şekilde yaptırmalısınız.
​​​​​​​https://www.bogazicitesisat.com/petek-temizligi-fiyatlari/

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti