Reklam
Reklam

Haberi izledi sonra kahkahalarla güldü

Akşener Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın konuğu oldu.

Haberi izledi sonra kahkahalarla güldü
Haberi izledi sonra kahkahalarla güldü hande
Bu içerik 1483 kez okundu.
Reklam

Akşener Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın konuğu oldu.

SU AÇIKLAMASI
Akşener rahatsızlığı ile ilgili olarak, “En son su olabilir dendi, ben de hastaneden çıkarken su kullanırken dikkatli olun dedim. Mansur Bey’e teşekkür ediyorum buradan. Baktırdı, şebeke suyuyla alakasının bulunmadığını söyledi. Aynı zamanda Sağlık Bakanımıza da bir açıklama yaptı bu salgının su ile alakasının olmadığını söyledi, kendisine teşekkür ediyorum. Su ile alakalı olmadığını söyledi.” diye sözlerine başladı.

NOBEL ÖDÜLÜNÜ ALIR
Akşener hükümetin ekonomi yönetimini ve son açıklanan enflasyon rakamlarını değerlendirirken şunları söyledi:

“İnsanların mutfak giderlerine harcadıkları para arttı. Dolayısıyla ev alayım, araba alayım diye bir durumu yok insanların. İşsizlik arttı, yatırım yok. Ara mal ithalatına baktığınızda dışa bağlı bir sistem.  9.6 enflasyon doğru ise enflasyonu düşürdüğünüz zaman yatırımınız yok. Bütün bunlara baktığınızda bu üç ayda bir açıklanan ekonomik programların işe yaramadığı görülüyor. Eğer bu hedefleri gerçekleşirse Nobel Ekonomi Ödülü’nü alırsınız.

VARLIK FONU YANDAŞ İŞ ADAMININ ARSASINI ALDI

Varlık fonu 1.5 milyar TL’ye bir yandaş iş adamının arsasını aldı. Varlık fonu bizlerin, bizlerin. Bu bakış açısı ile ekonomi düzelir mi, düzelmez. Patronları suçlayarak fırça atarak ekonomi düzelseydi iyi olurdu, ama düzelmiyor.

MİLLETİMİZ KULAKLARINI ÇEKTİ
31 Mart’a giderken seçmene velinimet olmak istiyorsanız kulaklarını çekin dedim ve milletimiz kulaklarını çekti. İstanbul’da tekrarlanan seçimde adeta morartı, hatta küçük kısmını koparttı.

KAHKAHALARLA GÜLDÜ
Akşener CHP ve İYİ Partili ekonomistlerin IMF ile görüştüklerine ilişkin ortaya çıkan tartışmaların ele alındığı bir haberi değerlendirdiği bölümde sözlerine kahkahalarla başlayarak şunları söyledi:

“Tam bir yavuz hırsız durumu bu. Sayın Durmuş Yılmaz herkesin bildiği bir ekonomisttir. Kesinlikle IMF’yle bir görüşmeleri var demektir. Biz IMF’yle el sıkışmasını doğru bulmuyoruz. Sayın Durmuş, Türkiye ile ilgili gelen her türlü yatırımcıya Türkiye’yi koruyan fikirler verir. Tekrar söylüyorum ‘Abdullah Öcalan ile bunlar görüşüyor’ demiştim, sonra Abdullah Öcalan’ın mektubu okundu. TRT’de Osman Öcalan’ın mülakatı yayınladı. O zaman küçük ortak Öcalan’ın bu mektuba dikkat edilmesini ilan etti. Muhtemelen IMF ile bunlar el altından bir çalışma götürüyorlar. El sıkışırlarsa CHP ve İYİ Parti için onlar sebep oldu biz de görüştük derler. Bu IMF madem ki şeytan bir örgüt neden hemen çıkmıyorlar biz onlara para ödüyoruz çıksınlar.”

Erdoğan ile resepsiyonda verdiği fotoğrafla ilgili Akşener, “Misafir ile ev sahibi arasında konuşma. ” dedi.

MİLLET İTTİFAKI ÇATIRDIYOR MU
Meral Akşener son günlerde tartışılan ‘Millet İttifakı çatırdıyor mu’ iddialarıyla ilgili ise şunları söyledi:


“Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemini Türkiye taşıyamıyor. Ya parlamenter sisteme geri dönülmeli, Sayın Erdoğan’a yazık oluyor binlerce imzalayacağı evrak vardır.  Biz referandumda bütün arkadaşlarımla Türk milleti hayır diyor diye bir platform kurmuştuk. Gittim her yerde anlattım milletvekilinin kıymeti kalmayacak. Tamamen bir oligarşi doğacak dedim. Bunu taşıyamıyor, Sayın Erdoğan’ın zorunda kalıp imzaladığı binlerce belge var. Bunun değiştirilmesi lazım. Sayın Erdoğan’ın hepimizin cumhurbaşkanı olması için bir adım  atılacaksa bu sistem değiştirilmeli.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti