Reklam
Reklam

Huawei FreeBuds 3, ekim ayında Türkiye’de

Huawei FreeBuds 3, ekim ayında Türkiye’de

Huawei FreeBuds 3, ekim ayında Türkiye’de
Huawei FreeBuds 3, ekim ayında Türkiye’de hande
Bu içerik 3518 kez okundu.
Reklam

Kirin A1 yongası, FreeBuds 3 gelişmiş dijital ses işleme tekniklerini, yüksek kalite müzik ve ses üretimi için hassas bir sürücü ile eşleştiren yaklaşımı benimsiyor. Ayrıca, Kirin A1 çipiyle çalışan yeni akıllı kulaklıklar basit ve sabit bağlantı, düşük gecikme süresi ve gürültü kontrolüne sahip.


Kirin A1 çipi

Kirin A1 çipi, giyilebilir teknolojiler pazarı için özel tasarlanmış ilk çip. Kirin A1, 4,3 mm x 4,4 mm boyutlarındaki küçük alanı sayesinde karmaşık işlemleri verimli bir şekilde yapabiliyor.

Dünyanın ilk BT 5.1 ve BLE 5.1 destekli giyilebilir yongası olan Kirin A1, FreeBuds 3'ün sağlamlık ve bağlantı kolaylığı sunmasın sağlıyor. Kirin A1, Wi-Fi gibi 2.4 GHz sinyalinden etkilenen frekans bantlarını dinamik olarak belirleyebiliyor ve serbest bir kanala atlayabiliyor.

Huawei’nin kendinden eşzamanlı ve çift kanallı Bluetooth'u, kablosuz kulaklığa gerçek stereo sesin getirilebilmesini sağlıyor. Huawei’nin kendi geliştirdiği çift kanallı senkron teknolojisi, iki kulaklığın sol ve sağ ses kanallarına iletilen ses sinyalini doğrudan akıllı bir cihazdan almasına izin veriyor. Çift kanallı senkronize iletim modu kullanan kulaklığın gecikme süresi 190 ms'de kalıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti