Reklam
Reklam

Led Ekran Teknolojisi - Freeled

Led ekran türkiyede en yaygın kullanılan reklam tabelalarıdır. 16 x 32 panellerin birleşimiyle oluşturulmaktadır. Artık işletmenizi tanıtmanız çok daha kolay olacak ! Freeled.com.tr sayesinde fiyatlar artık çok daha ucuz. Yıllardır led ekran sektöründe öncü firma olmayı başarmış ve yüzlerce referansımız bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek referans bilgisi alabilirsiniz.

Led Ekran Teknolojisi - Freeled
Led Ekran Teknolojisi - Freeled reklam
Bu içerik 3405 kez okundu.
Reklam

Led ekran türkiyede en yaygın kullanılan reklam tabelalarıdır. 16 x 32 panellerin birleşimiyle oluşturulmaktadır. Artık işletmenizi tanıtmanız çok daha kolay olacak ! Freeled.com.tr sayesinde fiyatlar artık çok daha ucuz. Yıllardır led ekran sektöründe öncü firma olmayı başarmış ve yüzlerce referansımız bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek referans bilgisi alabilirsiniz.

 

Hemen hemen türkiyenin 81 ilinde çalışan ekranımız mevcut. Yalnış duymadınız ! Ürünü almadan önce Çalışır şekline görünüş ve perfonmansına bakmanız mümkün. Sadece yurt içimi ? Belçika , Almanya ve bir çok ülküye ihracatımız bulunmaktadır.

 

Bazen led pano led ekran işletmenizin dış cephesine monte edilmtekdir. Binanız yüksek ve heryerden görülebiliyorsa , tercihiniz bu yönde olmalıdır. flexible led ekran ovaldır. Montaj yeri buna uygunsa şeklini alır ve şık görünüme sahiptir. Günümüzde fiyatından dolayı kullanımı diğer ekranlara göre daha düşüktür. Görünüş açısından hepsinden bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz.

 

Size uygun led ekranı bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sadece fiyat için değil bilgi alışverişi ebatlar ve led ekranla ilgili tüm soru ve sorunlarınızla ilgili teknik destek ve servis ekibimiz ilgilenmektedir. Bizden fiyat teklifi aldıktan sonra diğer firmalardanda alabilirsiniz. Fiyatlarmızın ortalamadan daha düşük olma sebebi üretimini kendimiz yapmamıza bağlıdır. Sorduğunuz bir çok firma ürünlerini bizden aldığını biliyormuydunuz ? Ana bayi olarak türkiyede bir çok yere led ekran ve led tabela satışı 15 yıldır yapmaktayız. Freeled led teknolojileri sayesinde fiyatlar her zaman çok daha ucuz olmuştur. Kullanılan panel türleri görüş mesafesine göre değişmtektedir. Örnek vermek gerekirs p10 led panelin görüş mesafesi 10 metredir. Yani 10 metreden netlik kazanmaktadır. Panel Kodları düştükte aradaki görüş mesafesi düşer. Görüş mesafesi 20 metre olan bir yere p4 panel yapmanız maliyet açısından sizlere 10 kat daha fazla bir ücrete mal olur. Kısa süreliğine led ekran kiralama yapabilirsiniz. Bu sayede ürün fiyatı sizlere 10 kat çok daha ucuza denk gelir.

 

Led Ekran proje ve ledpano hakkında yeterince bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu yüzden ürün almadan önce ilgili bir kişiye başvurmanız , katlarca para ödemenizin önüne geçer. Kullanım alanları ve panel özellikleriyle ilgili daha detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. @Freeled Led Teknolojileri LMT

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti