Reklam
Reklam

Muhammed Enes Kimdir?

Muhammed Enes Kimdir?

Muhammed Enes Kimdir?
Muhammed Enes Kimdir? reklam
Bu içerik 6260 kez okundu.
Reklam

 

Muhammed Enes 23 yaşandı başarılı bir radyo sunucusudur. İstanbullu olan Muhammet Enes eğitimli radyoculardan birisidir. Radyoculuk ve televizyonculuk eğitimini aldıktan sonra çeşitli radyolarda program sunarak radyoculuğu adım atmıştır. Yaptıkları programlar radyo dinleyicileri tarafından severek takip edilmiştir.

Radyo 34 İsimli Radyoda Çalıştı

Genç radyocu Muhammet Enes ülkemize ait en damar radyo özelliğine sahip olan 88.0 frekanslı Radyo 34 de program sunuculuğu yaparak radyo dinleyicilerinin gönlüne taht kurmuştur. Program sırasında yaptığı sohbetler, okuduğu şiirler ve değindiği konularla dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Sevilen radyocu Radyo 34 isimli radyodan ayrıldıktan sonra 91.8 frekansına sahip İstanbul’un Sesi isimli radyoda yayın yapmaya başlamıştır. Burada yaptığı yayınlarda radyo dinleyicileri tarafından çok sevilmiştir.

Muhammet Enes Star Artı Fm’de Yayın Yapıyor

Çeşitli radyo kanallarında program sunan genç radyocu Muhammet Enes şimdilerde ise arabesk ve fantezi müziği sevenlerin takip ettiği 98,8 frekansına sahip olan Star Artı Fm isimli radyoda program yaparak radyoculuk hayatına devam ediyor. Akşamları saat 20.00 ile 23.00 arasında canlı yayın yapan genç radyocu Muhammet Enes programında sevenleri ile sohbet ediyor.

Günün sohbet konusuyla alakalı şiirlere ve hikayelere yer vererek programının dinleyicileri için dolu dolu geçmesini sağlıyor. Ayrıca program sırasında dinleyicilerinden gelen mesajları da okuyarak sohbete onlarında katılmasını sağlıyor. programa dinleyicileri radyonun iletişim adreslerini kullanarak mesaj gönderebildikleri gibi Muhammet Enes’in resmi İnstagram sayfasından da mesaj gönderebiliyorlar.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/muhammetenesofficial/

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti