Reklam
Reklam

Bilgisayar Merakı

Net bağlantısı olan her bilgisayar, tablet yada mobil telefon sınırsız bilgi kaynağına ulaşmanın

Bilgisayar Merakı
Bilgisayar Merakı doguizm
Bu içerik 1714 kez okundu.
Reklam

Net bağlantısı olan her bilgisayar, tablet yada mobil telefon sınırsız bilgi kaynağına ulaşmanın adresi. Gerekli bilgilerin olduğu kadar gereksiz bilgilerin de yer aldığı bu ortamı bilinçli kullananlardan biri olan Umut Can Islak açtığı internette sitesi ile farklı konularda destek olmayı amaçlıyor.

Pek Çok Konuda Destek

Sitenin hem kurucusu hem de yöneticisi olan Umut Can Islak açtığı https//umutcanislak.com .tr adlı site ile çok geniş bir yelpazeden ilgilenenleri aydınlatıyor. Bilim kurgudan, çocuk bakımına sosyal medya oyunlarından sohbete kadar pek çok konuda bilgiye ulaşmak için siteyi takip etmekte fayda var.

İlginç Konu

İlgili sitenin en ilginç konusu erkek çocuk annesi olmak ile ilgili yapmış olduğu araştırmalar pek çok beğeni toplamış durumda. 2018 yılından bu yana faal olan sitede erkek çocuk annesi olmanın evreleri hakkında geniş bir makaleye yer verilmektedir. Ayrıca sitede farklı kategoriler hakkında pek çok bilgiye ulaşmak mümkün. Bu kategoriler; Son yazılar, Son yorumlar, Arşivler, Kategoriler, Meta başlıkları altında konu edilmiş olup ilgililerin bu konu başlıkların alt başlıklarına bakması gerekmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti