Reklam
Reklam

Ekspres Telefon Servisi

Ekspres Telefon Servisi
Ekspres Telefon Servisi doguizm
Bu içerik 3197 kez okundu.
Reklam

Ekspres Telefon Servisi

Hızlı bir şekilde telefon tamir ettirme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için öncelikle arızanın bildirilmesi gerekiyor. Hangi cihaza sahip olduğunuz, hangi sorunun bulunduğu belirtildiği taktirde, teknik ekipler de bu duruma uygun şekilde özel olarak belirledikleri hizmet sürecini uygulayabiliyorlar. Daha önce de binlerce kez tamir yapmış olmalarının getirdiği bilgi birikimiyle, sizin cihazınız için çok hızlı bir şekilde sonuç alınması mümkün olacaktır. Telefon tamiri yapılması için hangi cihaza sahip olduğunuzu ve hangi problem olduğunu belirtirken, genel bir inceleme yapılmasını da talep edebilirsiniz.

Garantili Telefon Tamiri

Garantili olan veya garanti kapsamında olmayan cihazlar için telefon tamiri amacıyla bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında direkt olarak merkeze gönderilebilecek veya doğrudan şehir bünyesindeki iphone tamiri yapan servislerin bünyesinde tamirin yapılması amacıyla hizmet alınabileceği bir süreç bulunuyor. Bu sayede son derece hızlı bir şekilde akıllı telefonunuzun bünyesindeki problemlerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Cihazın garanti kapsamında olmaması halinde de uygun fiyatlarla hizmet almanız mümkün olacaktır.

Iphone Servisi İletişim

Iphone servis ile yapılacak görüşmelerde online işlemler sayfalarında yedek parça, yedek kamera, koruyucu cam taktırma işlemleri, bozulmuş bil veya şarj giriş bölümleri için de detaylı bilgi alınabiliyor. Ayrıca direkt olarak internet bağlantısıyla ilgili sorunlar, ses problemleri, kalibrasyon sorunları gibi özel problemler için de önlem alınabiliyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti