Reklam
Reklam

Uygun Fiyatlı Sanal Sunucu

Uygun Fiyatlı Sanal Sunucu
Uygun Fiyatlı Sanal Sunucu doguizm
Bu içerik 3515 kez okundu.
Reklam

Uygun Fiyatlı Sanal Sunucu

Maliyeti düşük, avantajı yüksek bir VDS seçeneğiyle taleplerin oluşturulmak istenmesi durumunda özellikle yıllık başvurular çok daha kullanışlı bir hale geliyor. Genellikle müşteriler tarafından 40 Dolar seviyesinde olan yıllık ücretli 10 GB SSD türündeki ürün tercih ediliyor. Bunun dışında hem trafiğin daha yüksek seviyelere çıkabilir olmasını sağlamak hem de web sitesi için daha yüksek SSD ve RAM sunulmasını desteklemek için çeşitli ürünlere yönelmek mümkün oluyor.

Popüler Sanal Sunucu Çeşitleri

Çok uygun ücretler ödenerek sadece aylık değil, yıllık indirimlerle birlikte düşük masraflar sayesinde web sitesi oluşturulması ve binlerce kişiye hizmet verilmesi mümkün olacaktır. Her bir müşterinin memnun olmasını desteklemek, çok büyük bir kitleye hizmet verebilmek amacıyla platform bünyesinde sanal sunucu yıllık ödemesi 143 Dolar olan ürüne de yönetebilirsiniz. Bu seçenekle birlikte 40 GB SSD elde edilebiliyor. Ayrıca 4 GB Ram ve 2 CPU x 2 GHZ ürün yapısından faydalanılarak, 2 TB trafik hacmine erişiliyor.

Türkiye’de VDS Ücretleri

Ülkemizde her zaman farklı değerlerde hem indirimler hem de ürün ücretleri açıklanıyor. Bu durum özellikle de Türkiye VDS yapısı için çok büyük bir değişimle karşılaşılmasına yol açabiliyor. 40 Dolar ile 700 Dolar arasında değişen 1 yıllık sanal sunucu kiralama ödemelerini kredi kartıyla, banka kartıyla yapabilirsiniz. Web sitenize tanımlayacağınız sunucularla projelerinizi başarılı şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti