Reklam
Reklam

Metabolik Cerrahi

Şeker hastalığı her yaşta görülebilen ve daha çok genetik kökenli bir hastalıktır. Özellikle tip 2 diyabet olarak bilinen şeker hastalığında insanların kanında dolaşan serbest glikoz miktarı artar.

Metabolik Cerrahi
Metabolik Cerrahi doguizm
Bu içerik 3750 kez okundu.
Reklam

Metabolik Cerrahi

Şeker hastalığı her yaşta görülebilen ve daha çok genetik kökenli bir hastalıktır. Özellikle tip 2 diyabet olarak bilinen şeker hastalığında insanların kanında dolaşan serbest glikoz miktarı artar. İnsülin hormonu ise glikoz fazlalığını kontrol edecek seviyede olmaz. Klinik şeker hastalarının kesin tedavisini sağlayan başarılı ve güvenilir bir kliniktir. Klinikte özellikle medikal tedavi yöntemlerinde başarılı olamamış hastalara metabolik cerrahi tedavi yöntemleri uygulanır. Bu yöntemler arasında yer alan ileal interpozisyon ameliyatı ile hastanın sindirim sistemi üzerine müdahale edilir. Bu ameliyatı olacak hastaların beden kitle endeksi 35 üzeri olmamalıdır.

Transit Bipartisyon

Şeker hastalığında en yaygın olarak uygulanan cerrahi yöntemler arasında yer alan transit bipartisyon ameliyatı için hastaların aşırı kilolu olmaması gerekir. Klinikte yapılan transit bipartisyon ameliyatı ile besinlerin emilimi bozulur ve hastanın besin tüketim miktarı azaltılır. Bu sırada midenin bir kısmı da alınarak hastanın yeme miktarı azaltılır. Ameliyat özel bir ekip tarafından yapıldığı için başarı oranı oldukça yüksektir. Kliniği arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metabolik Cerrahi Transit Bipartisyon ileal interpozisyon
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti