Reklam
Reklam

‘Ankara ve İstanbul için böyle bir durum yok’

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Üç büyükşehir belediye başkanının görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili “Seçimlerin namusunun korunması, vatandaşın verdiği oyun demokratik kurallar çerçevesinde hayata, siyasete, yönetime yansıtılması için bu tedbirlerin alınması kaçınılmazdır. Hükümetin ya da İçişleri Bakanlığımızın keyfi olarak aldığı kararlar değildir. İstanbul ve Ankara içinse böyle bir gündem yok” ifadelerini kullandı. Öte yandan Kalın, İdlib’teki gelişmelere ilişkin bilgi vererek, ”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Rusya lideri Putin ile telefon görüşmesi olacak” dedi.

‘Ankara ve İstanbul için böyle bir durum yok’
‘Ankara ve İstanbul için böyle bir durum yok’ reklam
Bu içerik 1055 kez okundu.
Reklam

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Üç büyükşehir belediye başkanının görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili “Seçimlerin namusunun korunması, vatandaşın verdiği oyun demokratik kurallar çerçevesinde hayata, siyasete, yönetime yansıtılması için bu tedbirlerin alınması kaçınılmazdır. Hükümetin ya da İçişleri Bakanlığımızın keyfi olarak aldığı kararlar değildir. İstanbul ve Ankara içinse böyle bir gündem yok” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Kalın, İdlib’teki gelişmelere ilişkin bilgi vererek, ”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Rusya lideri Putin ile telefon görüşmesi olacak” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti