Reklam
Reklam

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?
Faizsiz Kredi Nasıl Alınır? reklam
Bu içerik 274 kez okundu.
Reklam

 

Kredi faiz oranlarının yükselmesinden dolayı artık insanlar faizsiz kredi alternatifleri aramaktadır. Yüksek faiz oranlarının altında ezilmek istemeyen, faizinin anaparayı geçtiği sistemde kredi kullanmanın mantıksız olduğunun farkına varan kişiler tasarruf yaparak para biriktirmeye başlamışlardır. Yapılan birikim tutarları az da olsa değerlendirilerek ev, araba gibi ihtiyaçların temininde kullanılabilir.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Faizsiz ev alma için yapılan birçok yöntem vardır. Faizsiz ev almak istiyorum diyorsanız bu sistemleri inceleyebilirsiniz. Aylık belirlediğiniz taksitlerle sisteme üye olarak sıranız geldiğinde evinizi teslim alabilirsiniz. Bu yöntemde faiz ödemezsiniz ve böylelikle faizsiz konut sahibi olmuş olursunuz. Sisteme sadece giriş üyelik ücreti ödemeniz gereklidir.

Aynı şekilde katılım bankalarının faizsiz ev kredisi kandırmacasına kanmamak gerekir. Burada sistem kar ve zarara ortak olma yoluyla işlemektedir. Sizden yine kredi faiz oranlarında katılım payı almaktadır. Ancak siz ne kara ne de zarara ortak olursunuz.

Taksitle Araba Almak Nasıl Olur?

Aynı kredisiz ev sistemlerinde olduğu gibi araba için de sistemler mevcuttur. Bu sistemler sayesinde taksitle araba alabilirsiniz.

Tasarruf Nasıl Yapılır?

İlk olarak aklınıza gelen tasarruf yöntemi bir şeyler alarak kendinizi borca sokmak ve ödeme mecburiyetinden dolayı tasarruf yapmaktır. Bu yöntem hem doğru hem yanlıştır. Yanlış olan tarafı ihtiyacınız olmayan bir şey için borca girerek ihtiyaçlarınızdan ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Doğru olan tarafı ise; doğru ihtiyaçlar üzerine borçlanılırsa ödeme yaparken de zorluk çekilmemesidir. Örnek olarak faizsiz konut sistemlerine üye olabilirsiniz.

İhtiyacınız gibi görünen ancak aslında sizler için kötü olan gider kalemlerinizden kısmanız sizlere birikim yapmak imkânı sağlayabilir. Örneğin; sigara içiyorsanız, sigaraya bir ayda verdiğiniz parayı hesaplayabilirsiniz. Sigara alabilmek için hangi ihtiyaçlarınızdan da vazgeçtiğinizi düşünebilirsiniz. Sigaraya vereceğiniz parayı tasarrufla ev alırken kullanabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Veya Araba Alınabilir mi?

Peşinatınız yok ancak ev ya da araba almak istiyorsunuz. Bunun için yukarıda da belirttiğimiz gibi evim evim sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Peşinatsız ev alma biraz zaman alacaktır ancak sonuçta evinize kavuşacaksınız. Bu sistem sayesinde peşinatsız taksitle ev almak mümkün duruma gelmiştir. Aynı şekilde araba almak da faizsiz kredi sayesinde mümkün duruma gelmiştir.

https://www.tasarruf.com.tr/grup-tasarruf-plani/

https://www.tasarruf.com.tr/

https://www.tasarruf.com.tr/kampanyalar/

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti