Reklam
Reklam

Sağladığı Eğitim Sistemleri

İnternet üzerinden verilen eğitimlerde uzaktan eğitim alanında en profesyonel hizmeti sağlayarak oldukça fazla öğrenci sayısına ulaşan Kariyer Adam ile tanışmaya hazır mısınız?

Sağladığı Eğitim Sistemleri
Sağladığı Eğitim Sistemleri Bazkriz
Bu içerik 81 kez okundu.
Reklam

İnternet üzerinden verilen eğitimlerde uzaktan eğitim alanında en profesyonel hizmeti sağlayarak oldukça fazla öğrenci sayısına ulaşan Kariyer Adam ile tanışmaya hazır mısınız? Kariyeradam  hem örgün şekilde akşamları ve hafta sonları Ankara’ da eğitim vermekte hem de Ankara dışında bulunan kişilere özel olarak uzaktan eğitim imkanı sunmaktadır. Hem örgün eğitiminde hem de uzaktan eğitiminde katılımcılarına aynı sertifika imkanını sunmaktadır. İş sektöründe eğitimli personeller yetiştirilmesine olanak sağlayan ve bu kapsamda hizmetlerini geliştirmeyi hedefleyen bir kurumdur.

Kariyer Adam Eğitmenleri ve Sağladığı Hizmetler

Kariyer adam eğitmenleri profesyonel hizmetler sunmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli eğitmen kadrosunu oluşturmuştur. Bu deneyimli profesyonel eğitimcilerin sağlamış olduğu eğitimler ile MEB’ den onayı bulunan iş eğitim sertifikaları sunmaktadır. Bu eğitimler MEB ile sağlanmış olunan işbirliği çerçevesinde ortaya çıkmıştır. Bu nedenle de verilen sertifikalar da aynı şekilde MEB onayından geçmektedir. Sunulan bu hizmetler kapsamında ister kuruma gidilerek isterseniz de uzaktan eğitim ile bilgisayar başında online olarak eğitim almanız mümkündür. Eğitimlerin sonunda sertifika verilebilmesi için sınava tabi tutulursunuz. Bu sayede de sınavı geçmeniz durumunda eğitim sertifikanız size iletilir. Ardından bu sertifikalar ile iş başvurularına bulunduğunuzda diğer iş başvurusunda bulunan kişilerden sıyrılarak bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için sizler detaylı bilgi, istek, öneri ve Kariyer Adam şikayet dileklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Fiyat ve eğitimler hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti