Reklam
Reklam

Kanada Eğitim Günleri 19-20 Ekim’de İstanbul’da Başlıyor!

Kanada Eğitim Günleri 19-20 Ekim’de İstanbul’da Başlıyor!

Kanada Eğitim Günleri 19-20 Ekim’de İstanbul’da Başlıyor!
Kanada Eğitim Günleri 19-20 Ekim’de İstanbul’da Başlıyor! reklam
Bu içerik 1329 kez okundu.
Reklam

 Kanada’da çalışarak eğitim alma fırsatı öğrencileri oldukça cezbetmektedir. Sunulan ekonomik ve kaliteli eğitim programları göz önünde bulundurulduğunda Kanada’da eğitim en iyi seçenek haline gelmektedir.

 Kanada Eğitim Günleri, Türkiye’de yaşayan öğrencilerle, Kanadalı okulları bir araya getirmeyi hedefleyen bir etkinliktir. Kanada günleri boyunca Kanadalı okul yetkilileriyle bire bir görüşme sağlayabilir, aklınızdaki soruları kendilerine yöneltebilirsiniz.

Kanada Eğitim Günleri 19-20 Ekim’de İstanbul’da Başlıyor!

 Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen ve katılımın ücretsiz olduğu bir etkinliktir. Kanada günleri süresi boyunca, Kanada’da eğitim hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Kanada’nın en seçkin okulları senin için 19-20 Ekim’de İstanbul’da! Özellikle son yıllarda yurtdışı eğitim programlarında öne çıkan en gözde ülkelerden biriside Kanada’dır. Düşük eğitim ücretleri, Kanada Dolarının kur avantajı ve yüksek eğitim kalitesi düşünüldüğünde Kanada’da eğitim programlarının neden tercih edildiğini çok daha iyi anlıyoruz.

  Kanada Eğitim Günleri öğrencilerle, Kanada’daki eğitim programlarını buluşturmayı hedeflemektedir. Kanada Eğitim Günlerine katılım sağlayan öğrenciler, okul yetkilileriyle görüşerek akıllarındaki sorulara çok daha net yanıt alabilirler.

Kanada’nın En Seçkin Okulları Katılacak

 Kanada Eğitim Günleri bir önceki katılımda Kanada’nın en seçkin okulları katılım sağlayacaktır. Kanada günlerine katılım sağlayan okullarla bire bir görüşmenin en büyük avantajı şüphesiz aklınızdaki sorulara birince elden yanıt almaktır. Canada Edu Days’e katılım tamamen ücretsizdir. Ancak Kanada günlerine katılım sağlamak, Kanada günlerine özel indirimlerden yararlanmak için online kayıt olmanız gerekmektedir.

 Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen Kanada Eğitim Günleri ve Kanada Kayıt Günleri Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenmektedir. Kanada Günleri ile sunulan bu eşsiz fırsattan yararlanın: Geleceğinize Kanada’da yön verin.

Çalışarak Eğitim AL – Kanada’da Göçmen OL!

 Başta üniversite veya kolejlerin yer alacağı Kanada Kayıt Günlerinde: Eğitim alırken haftalık 20 saat çalışma izni, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve göçmenlik hakkınız olduğunu biliyor muydunuz ?

 Kanada Kayıt Günleri 19-20 Ekim’de Harbiye Hilton Otel’de! Zengin eğitim programları ve birçok okulun katılımıyla gerçekleşecektir.

Tarih:

19-20 Ekim 2019

Saat:

12:00 – 18:00

Adres:

Harbiye Hilton Otel (Hilton Istanbul Bosphorus)

Harbiye Mahallesi,

Cumhuriyet Cd.

No:50, 34367 Şişli/İstanbul

Kayıt Linki:

https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-egitim-gunlerini-kacirmayin.html

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti