Reklam
Reklam

Çağrı Şahin İle Sosyal Medya Muhabbetleri Başlıyor!

Çağrı Şahin İle Sosyal Medya Muhabbetleri Başlıyor!

Çağrı Şahin İle Sosyal Medya Muhabbetleri Başlıyor!
Çağrı Şahin İle Sosyal Medya Muhabbetleri Başlıyor! reklam
Bu içerik 359 kez okundu.
Reklam

 

Çağrı Şahin ile sosyal medyanın konuşmadığımız yanını bırakmayacağız. Her gün her insanın zamanından büyük kesitler çalan bu platform hakkında birçok farklı fikrimiz var. Sosyal medyayı kullanıyor ve benimsiyor olmamız netice itibariyle onun dedikodusunu yapmamız anlamına gelmiyor. Bu muhabbette yanımızda sosyal medya fenomeni Çağrı Şahin var. Kendisi çok küçük yaşına rağmen birçok farklı platformda ünlenmiş durumda. Her açtığı hesapla milyonları çevresine toplayan Şahin, büyük bir başarı profiliyle ilerliyor. Geleceğe çok önemli adımlar atarak ilerleyişini sürdüren Çağrı, şimdilerde günümüz nesli için sosyal medya farkındalık projelerinde yer alıyor. Kendisini bireysel Instagram hesabı üzerinden ve kendi web sitesinden takip edebilirsiniz. Hemen her türlü paylaşımını oradan yapmaktadır.

Lafı daha fazla uzatmadan günümüzün en büyük sosyal medya fenomenlerinden Çağrı Şahin ile olan sohbetimize geçelim. Kendisiyle birçok konuya değindiğimiz ve çok eğlendiğimiz uzunca bir sohbet gerçekleştirdik. Bu önemli ve eğlenceli sohbetin bazı kesitlerini burada sizlerle paylaşacağız

Sosyal medya fenomenleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Herkes farklı bir sektörde fenomenlik yapmayı sürdürüyor.

Açıkçası aynı ortamda bulunduğum insanlar hakkında konuşmaktan hiç hoşlanmam. Ben kendime bakarım diğer insanların elbette ki yerli başarılarını en içten dileklerimle tebrik ederim. Bu birçok insanın kaçındığı büyük bir erdem göstergesidir. Sosyal medyada var olmak ve binlerce insanla fikir paylaşmak benim için hemen her şeyden daha önemli. Bu konunun önüne hiçbir şey geçemedi ve geçemeyecekte.

Sosyal medya üzerinden yapacağınız paylaşımları yaparken güncel trendlere dikkat ediyor musunuz? Bu sizin için ne kadar etkileyici bir faktör?

Güncel olmak ve günümüzü takip etmek bu işin en büyük sırlarından. Bunu yapmasaydım, ben bugün bu kadar ünlü bir sosyal medya fenomeni olamazdım. Her zaman güncel trendlerin bana uygun olanlarını tercih ettim. Burada bencil demeyin. Beni takip eden insanlar benim fikirlerimi benimsediği için bana karşı ilgi gösterir. Ben kendi fikirlerim doğrultusunda paylaşımlar yaptığımda inanın “bencillik” yapmış olmuyorum.

Hesabınız gizli değil. İlerleyen dönemlerde hesabınızı gizli olarak paylaşmaya başlayacak mısınız? Yoksa hep böyle mi kalacak?

Çağrı Şahin’i yani beni bir kenara bırakalım ve olaya takipçi gözüyle bakalım. Bu yazıyı okuyan birisi beni arayıp bulduğunda benim hesabım gizliyse ilk olarak şunu düşünür. Gizli olan hesabın takipçi elde etmeye çalıştığı ve kendisine yarar sağlamayacağı. Her zaman söylediğim gibi benim takipçi sayılarıyla alıp veremediğim hiçbir şey yok. Benim derdim beni takip eden veya düşüncelerime ortak olan insanlarla. Bu nedenle hesabım hep herkese açık kalacak.

Hesabınızı takip etmediği halde paylaşımlarınızla etkileşime geçen oldukça büyük bir kitle var. Takip etmelerini tercih eder miydiniz?

Önceki sorunun cevabındaki ana fikirler bunun arasında bir fark göremiyorum. Sosyal medya kullanımımda hep bazı şeylere dikkat ettim. Bunların birincisi sayılara odaklanmamak. Sayılara odaklandığınız zaman insanları da sayı kavramına dahil ediyorsunuz. Bu durumda somut olan varlıklar soyutlaşıyor ve değerini kaybediyor. Bırakın beni takip etmeden düşüncelerime ortak olsunlar. Düşüncelerime ortak olmaları benim için her şeyden daha önemli.

Instagram hikayelerinde pek aktif değilsiniz? Zamanla arttırmayı planlıyor musunuz?

Instagram’da paylaşım yapacak birçok fazla kısım bulunuyor. Ben hikayeler silindiği için pek benimsemiyorum. Günümüze uyumlu olmaktan da bahsetmiştik az evvel, tam da bu nedenle o kısımda paylaşım yapıyorum. Zamanla arttırmak gibi bir fikrim yok ancak takipçilerimden böylesi bir öneri gelirse muhakkak ciddiye alıp düşünürüm. Hikâye kullanımının bir diğer eksi yönü de, gelire odaklı paylaşımların bolca olması benim için.

Kaynak: http://cagrisahin.com/biyografi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti