Reklam
Reklam

Bilginc SAP ABAP Eğitimi

Farklı dillerde sınav yapma olanağına sahip olan Bilginc web sitesindeki dersler arasında seçiminizi yaparak, alacağınız 5 günlük eğitimin ardından sınava gireceksiniz.

Bilginc SAP ABAP Eğitimi
Bilginc SAP ABAP Eğitimi doguizm
Bu içerik 686 kez okundu.
Reklam

Bilginc SAP ABAP Eğitimi

Farklı dillerde sınav yapma olanağına sahip olan Bilginc web sitesindeki dersler arasında seçiminizi yaparak, alacağınız 5 günlük eğitimin ardından sınava gireceksiniz. Bu eğitime katılmak için öğrencilerle ilgili herhangi bir ön koşul belirlenmemiştir. Başvurularınızı web sitesinden yapabilir, İngilizce veya farklı dillerde öğrenim görebilirsiniz.

Sap öğreniminin ABAP olarak tanımlanan süreçte programlama bilgilerine erişebileceğiniz şekilde temel ve teknik eğitim veriliyor. Ders için belirlenen başlangıç gününde sadece 12 kişilik gruplar halinde yapılacak sınıflandırmayla derslere katılım sağlanabiliyor.

SAP ABAP Eğitimi Nedir?

COBİT eğitimi de dahil olmak üzere pek çok farklı derse yönelik canlı sanal sınıflarda eğitim alabileceğiniz Bilginc, SAP ABAP öğreniminde de canlı sanal sınıfta ders vermeye devam ediyor. Direkt olarak programların akışını analiz etmenizi sağlayacak ders olması nedeniyle, yardım masası ve geliştiriciler tarafından sertifikasyon girişimlerinde bulunuluyor.

SAP ABAP Eğitim Detayları

SAP ABAP eğitimini alırken öğrenecekleriniz arasında, ABAP kodlarının neler olduğu ve basit kullanım süreçlerinin nasıl işleyeceği hakkında bilgiler yer alıyor. Ayrıca bir programın genel durumu hakkında bilgi sahibi olmak, programlama sürecine uygun şekilde hem sorunlarının giderilmesi hem de normal işletişinin sağlanması için gerekli bilgilere erişebilirsiniz.

SAP ABAP Eğitim İçeriği

SAP S/4HANA dersinde şu içerikler yer alıyor; Managing Accounts Receivable Transaction, Customer Master Records, Executing Asset Accounting Period-End Closing Activities. Derslerin yapıları birbirinden farklı olduğu için, SAP eğitimi ile ilgili ABAP dersinde ise Control Flow Structures in ABAP, Runtime Errors and Error Handling, Additional ABAP Programming Techniques gibi içerikler yer alıyor. Öğrenimlerin toplam süresi 5 gündür ve bu sürenin sonunda yapılacak 80 adet sorunun yer aldığı sınavla birlikte sertifikasyon işlemlerinin sonuçlandırılması sağlanacaktır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti