Reklam
Reklam

Doğal Yöntemlerde Zayıflama Nasıl Yapılır?

Çağımızın vebası olarak görülen obezite çok ciddi ölümcül hastalıkların ve hatta ölümlerin başlıca sebebi olamaya devam etmektedir.

Doğal Yöntemlerde Zayıflama Nasıl Yapılır?
Doğal Yöntemlerde Zayıflama Nasıl Yapılır? reklam
Bu içerik 2124 kez okundu.
Reklam

 

Çağımızın vebası olarak görülen obezite çok ciddi ölümcül hastalıkların ve hatta ölümlerin başlıca sebebi olamaya devam etmektedir.

Piyasada zayıflama ürünü adı altında birçok sağlığa zararlı ürün satılmaktadır. Bu ürünlerin çoğu sebepsiz ve nedeni bilinmeyen ani ölümlere yol açmaktadır. En iyi zayıflama yolu doğal yollarla beslenerek zayıflamaktır. Bu konuda nutritionistanbul.com web sitesi çok başarılıdır. Uzman diyetisyen Samet Yağlı tarafından kurulan şirket sadece kilo verme değil sağlıklı yaşam hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca çok zayıf kişiler için kilo alma çalışmaları da bulunmaktadır.

Kesinlikle zayıflama hapları, zayıflama kremleri, zayıflama cihazları gibi merdiven altı ürünlerden uzak durarak tamamen bilimsel ve doğal yöntemlerle kilo vermeniz önerilmektedir. Kilo vermek isterken sağlığınızdan olabilirsiniz.

İdeal Kilo Nedir ve Nasıl Hesaplanır?

İdeal kilo, hem bedenen hem de ruhsal açıdan iyi hissetmeniz için olmanız gereken kilodur. İdeal kilo hesaplamak için boy, kilo ve cinsiyet bilgileriniz kullanılarak hesaplanmaktadır. İdeal kilonuzu hesaplamak için www.nutritionistanbul.com web sitesindeki hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden diyetisyen randevusu ya da çevrimiçi diyet satın alabilirsiniz. Diyetisyen ile ilk görüşme ücretsizdir.

Vücut Kitle İndeksi Nedir ve Nasıl Hesaplanır?

Vücut kitle indeksi, vücudunuzda bulunan yaklaşık yağ oranını göstermektedir. Normal değerleri 18,5-24,99 kg/m2’dir. Vücut kitle indeksi hesaplarken vücut ağırlığınızı boyunuzun karesine bölmelisiniz. Çıkan sonuç vücut kitle ağırlığınızdır. Bu hesaplama size karışık gelebilir. www.nutritionistanbul.com web sitesi hesaplamalar kısmından vücut kitle indeksinizi hesaplayabilirsiniz. Ayrıca çıkan sonuçta ne kadar kilo vermeniz gerektiği belirtilmektedir.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin Neler Yapılmalıdır?

Sağlıklı kilo vermek için öncelikle kötü alışkanlıklardan kurtulmalısınız. Piyasadaki zayıflama ürünlerinden uzak durmalısınız. Düzenli spor yapmalısınız. Diyetisyeniniz eşliğinde oluşturulan beslenme planına sadık kalarak yaşamaya devam etmelisiniz. Görüldüğü gibi sağlıklı kilo vermek için mutlak disipline ihtiyaç vardır.

Diyetisyen Fiyatları Ne Kadardır?

Diyetisyen fiyatları her yerde değişiklik göstermektedir. Fiyattan daha önemli olan diyetisyenin başarı hikâyeleridir. www.nutritionistanbul.com web sitesi 2016 yılından günümüze kadar başarılı bir şekilde zayıflama, kilo alma, sağlıklı yaşam, sporcu beslenme gibi konularda hizmet vermektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti