Reklam
Reklam

ERG Makina’dan Son Teknoloji Halı Yıkama Makinası

ERG makina her zaman sektöründe ilkleri başarmayı hedeflemektedir. Ülkemizde gittikçe artmaya başlayan bir sektör haline gelen halı yıkama makinası sektörünü ERG makina uluslar arası niteliğe kazandırmıştır.

ERG Makina’dan Son Teknoloji Halı Yıkama Makinası
ERG Makina’dan Son Teknoloji Halı Yıkama Makinası reklam
Bu içerik 443 kez okundu.
Reklam

 

ERG makina her zaman sektöründe ilkleri başarmayı hedeflemektedir.  Ülkemizde gittikçe artmaya başlayan bir sektör haline gelen halı yıkama makinası sektörünü ERG makina uluslar arası niteliğe kazandırmıştır.

ERG Makine Kimdir?

Yaklaşık 50 yıl önce sektöre giriş yapan ERG makina, bu süreçte kendini yenilemeyi başarmıştır. Yaptığı yenilikler ile sektörün vazgeçilmezi haline gelen ERG makina, bu süreçte kalitesi ile de ön plana çıkmıştır. Ülkemizde kendine özel tasarımları ile aynı zamanda üstün kalite anlayışı ile sektörün lideri konumundadır.  Anadolu’nun dört bir yanında ağı bulunan ERG makina, son yatırımını ise İzmir ilinde kullanmıştır.  Sadece ülkemizde yaptığı yatırımlar ile bilinmeyen ERG makina aynı zamanda Avrupa çapında yaptığı yatırımlar ile de bilinmektedir. Sadece ülkemizin değil aynı zamanda Avrupa çapında en büyük yatırıma ait bir firmadır.

 ERG makine Yatırım Sahası

    ERG makina 4000 metre kare kapalı ve 4000 metre kare açık olmak üzere toplamda 8000 metre karelik tesise sahiptir. Büyük bir alanda yapılan üretimler ERG makinanın ülkemizi yurt dışında da gururla temsil etmesini sağlamaktadır.  ERG makinanın en özel yanlarından biri tamamen yerli malzemelerin kullanılmasıdır. Kendi kaynaklarımızdan yola çıkarak oluşturulan bütçe ile yavaş ve emin adımlarla büyüme gerçekleşmiştir.  Firma içerisinde değişik departmanlar ve yönetim bölümü bulunmaktadır.  Ayrıca ERG makina azami 15 ile 50 çalışana istihdam sağlamaktadır. Bunların yanı sıra ERG makine üretim kapasitesi aynı anda 15 makine üretebilecek kapasiteye de sahiptir.

    ERG Makine 40 Ülkeye Hizmet Veriyor

  40 ülkede binlerce müşteriye ulaşım sağlayan ERG makina her geçen gün yaptığı yeniliklerle ağını genişletmektedir. Yapılan yatırımlar e özenle tasarlanan makineler ERG makina için yenilenme sağlamaktadır. Günümüzde yapılan bu yatırımlar ve yenilikler geleceğe dönük gelişim sağlamaktadır. ERG makina her geçen gün arttırdığı kapasitesi ile Avrupa ve ülkemizde ilk sırada bulunmaya devam etmektedir.  Sadece halı yıkama makinaları bakımından değil, halı sıkma makineleri, toz alma makineler, halı paketleme makineleri, tekstil makineleri, ağ yıkama makineleri ve daha pek çok makine üretiminde de ERG makina ilk sırada yer almaktadır.

halı yıkama makinası fabrikasyon halı yıkama makinası imalatı halı yıkama makinası imalatçıları
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti