Reklam
Reklam

Malta'da Dil Okulu

Malta'da Dil Okulu

Malta'da Dil Okulu
Malta'da Dil Okulu reklam
Bu içerik 405 kez okundu.
Reklam

 

Pek çok insanın dil okulu dendiği zaman aklına ilk gelen ülkelerden bir tanesi Malta'dır. Elbette bunun pek çok sebebi vardır. Bu sebeplerden bir tanesi de Malta'da resmi dil olarak İngilizce'nin konuşuluyor olmasıdır. Elbette adada Maltaca da son derece yaygın bir şekilde konuşulur. Ancak özellikle gençler arasında en yaygın konuşulan dil İngilizce'dir ve bu dili iyi derecede konuşamayan da yok denecek kadar azdır. Hal böyle olunca hem pratik yapmak hem de yeni insanlarla İngilizce konuşarak tanışmak son derece mantıklı olabilecektir. Dil eğitimi için Malta'yı tercih etmenin nedenleri elbette sadece bunlarla da sınırlı değildir.

Vize Kolaylığı

Öğrenciler dil okulu için Malta'yı tercih ederken vize hususunu da göz önünde bulundurmaktadır. Malta, en kolay vize veren ülkelerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra hususi damgalı pasaport olarak da bilinen yeşil pasaport sahibi öğrencilerin Malta'ya giderken vize almasına dahi gerek yoktur. Elbette bu vizesiz geçiş rejimi altı ay içerisinde sadece doksan gün ile sınırlıdır. Buna karşın üç ay dahi dil okulu açısından aslında son derece makuldür.

Makul Fiyatlar Öğrencileri Cezbediyor

Öğrencilerin dil okulu için tercihlerini Malta'dan yana kullanmasındaki bir diğer avantaj ise Malta'nın diğer Avrupa ülkelerine göre son derece makul fiyatlı olmasıdır. Bilhassa mevcut Euro kuru düşünüldüğü zaman diğer ülkeler dil eğitimi açısından son derece yüksek masraflara konu olabilir. Bunun yanı sıra Malta dil okulları bakımından son derece geniş seçenekler sunmaktadır. Hal böyle olunca Malta'da çok sayıda öğrenci konaklaması seçeneği de yer almaktadır. Öğrenciler diledikleri seçeneği tercih edip hem keyifli hem de makul fiyatlı bir şekilde konaklama olanağına sahip olabileceklerdir.

Dil Eğitiminden Daha Fazlası

Malta, sadece bir dil eğitimi ülkesi değildir. Öğrenciler hem dil okulunda öğrenim görebilecek, hem pratik yaparak İngilizcelerini geliştirebilecek hem de tatil yapacaklardır. Ne de olsa Malta kumsallar bakımından da son derece caziptir. Üstelik bir Akdeniz ülkesi olmasından dolayı iklimi de hayli memnuniyet vericidir. Bu sayede öğrenciler eğitimleri süresince asla sıkılmayacaktır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti