Reklam
Reklam

MAk Elektronik Firması

MAK Elektronik firması havacılık, otomotiv, demir yolları tren malzemeler üretimi alanlarda

MAk Elektronik Firması
MAk Elektronik Firması doguizm
Bu içerik 816 kez okundu.
Reklam

MAK Elektronik firması havacılık, otomotiv, demir yolları tren malzemeler üretimi alanlarda deneyimli kadroları ile hizmet veren bir firmadır.

Firmanın İşlevi

Elektronik ürünlerin üretimi yanı sıra bakım onarım gibi alanlarda da işlev gösteriyorlar. Hizmetlerinde müşterilerin ihtiyaçlarını ve fikirlerini de göz önünde bulunduruyorlar. Aynı zamanda bakım ve onarımda TSE hizmet yeterlilik belgeleri sayesinde kaliteli hizmet veriyorlar. Firma daha çok metal ve türevleri ile ilgili faaliyet gösteriyor. Metallerin incelik ve kalınlıklarının ölçülmesi, hatalarının bulunması vs. gibi faaliyetleri var. Bu açıdan bakılırsa metalografi adı verilen bilim dalı adına yararlı bir çalışma sürdürüyor.

Firmanın faaliyet alanındaki ürünleri ise şunlardır; metalografik numune hazırlama sistemleri, ultrasonik test ürünleri, klimatik ve korozyon kabin sistemleri, triboloji test cihazları, radyografik test ürünleri ve lazer kaynaklı kontrol sistemleridir. Ürünleri arasında yer alan Klimatik kabin iklim testleri için tasarlanmış ve hava soğutma özelliği bulunan bir üründür.

Ultrasonik test ürünleri ile gereli olan incelemeler yapılabiliyor. Örneğin; ultrasonik hata dedektörü ile metallerin ve lastiklerin kalınlık ölçümü yapılabiliyor. Kaynak ölçüm cihazı ile her alanda kullanılan kaynakların sağlamlığı ölçülüyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti