Reklam
Reklam

Güneşli Ayrıcalığını Yaşayın

Güneşli Ayrıcalığını Yaşayın

Güneşli Ayrıcalığını Yaşayın
Güneşli Ayrıcalığını Yaşayın reklam
Bu içerik 1206 kez okundu.
Reklam

 

Yıllarca emek edip gözünüzden sakındığınız çocuklarınız en kaliteli eğitimi hak ediyorlar. Güneşli Özel Okul, sürekli değişen eğitim sistemini en yakından takip ederek çocuklarınız sistemden kaynaklı mağdur olmamaları için çalışıyor. Kurumsal hizmet anlayışını benimseyen okul, Türkiye'nin her bir köşesine öğrenci yetiştirmeye devam ediyor.

Teknoloji İle Eğitim

Güneşli Özel Kolej, eğitim verdiği alanlarda teknolojinin en yakın takipçisidir. Derslerde kullanılan akıllı tahtalar, bilgisayarlar ve tabletler her zaman en kaliteli olanlardır. Akıllı sınıflarda yapılan görsel dersler sayesinde çocuğunuzun hem görsel hafızası genişliyor hem de dersler daha eğlenceli hale geliyor. En iyi okullardan mezun olup görevinde deneyimli öğretmenler ile çalışmaları sayesinde okuldaki öğrenciler asla zorluk çekmiyorlar. Güneşli Özel Anaokulu öğrencileri çok küçük olduklarından daima ailelerini isterler. Güneşli okulları buna da çözüm üretiyor. Ailelerin çocuklarını bekleyebilecekleri bir alan onları bekliyor.

Okul ve Aile İş Birliği

Günümüzde ergenlik geçiren bireyler ile anlaşılması oldukça güçtür. Güneşli okulları bu sorunları okul-aile iş birliği adı altında çözüme kavuşturuyor. Her hafta öğrenciler, alanında en iyi psikologlar eşliğinde aileleri ile buluşuyorlar. bu buluşmalarda yaşanılan tüm sorunlar ve rahatsızlıklar açık açık konuşuluyor. psikolog eşliğinde yapılan sohbetler oldukça etki ediyor. Özellikle ergenlik dönemi geçiren bireylerin aileleri ise bu dersleri iple çekiyorlar. Türkiye'de ilk defa yapılan bu uygulamada hem veli hem de öğrenci kazanıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti