Reklam
Reklam

Doğal Yayla Balı

Doğal Yayla Balı

Doğal Yayla Balı
Doğal Yayla Balı reklam
Bu içerik 267 kez okundu.
Reklam

 

Organik olanının sağlık deposu olduğu gıdalardan biri olan bal, yöresine göre kalitesi değişen bir değerdir. Türkiye'nin pek çok bölgesinde arıcılık yapılmasına rağmen Erzurum'da üretilen balın hassasiyeti özeldir. Üretim ve kalite bakımından niteliği tartışılamayacak olan yayla balı satışında, internet ortamında yepyeni bir üretici firmanın varlığı dikkat çekiyor. İnternet ortamında faaliyetlerini yeni tanıtmaya başlamış olan firmanın, arıcılık çalışmaları yıllarca süregelen bir gelenek gibi devam ediyor. Firma internet üzerindeki çalışmalarını https://buyukdedeminballari.com adresi üzerinden tüm Türkiye'ye tanıtıyor. Erzurum'un en yüksek yaylalarında ürettiği, makine değdirilmemiş ve tamamen doğal bir ürün olan organik bal seçeneklerini platformu üzerinde alıcıları için sergiliyor.

Yüksek Prolin Değerli Bal

Yıllar öncesinde arıcılık faaliyetlerine başlanılarak, şu an için üçüncü kuşak tarafından üretimine devam edilen çiçek balı hakkındaki tüm detaylar site üzerinden öğreniliyor. Yüksek prolin değerine sahip, tamamen doğal, kimyasal işlem uygulanmamış, pastörizasyon yapılmamış organik bal ürünleri sitede detay ve görselleriyle tanıtılıyor.

Özenle Süzülmüş Yayla Balı

Erzurum'da Övenler yaylasının en yüksek tepelerinde yetiştirilmiş ve damla damla büyük bir itinayla süzdürülmüş olan doğal bal için siteyi inceleyebilirsiniz. Arıcılığın hiç gelişmediği dönemlerde, eski sistem kovanlarla arıcılık yapan tecrübeli üreticilerin el emeğiyle hazırlamış olduğu, sağlığa sağlık katan, hakiki bal için siteden hizmet alabilirsiniz. Siteyi inceleyerek arıcılığın tarihini bilen, gerçek balın üretiminde rol alan ve en kıymetli balların üretimini sağlayan firma ile tanışabilirsiniz.

Doğal Bal Seçiminin Önemi

Hakiki bal ile ilgili tüm özellikleri sitesinde sunan firmadan, ihtiyaç duyduğunuz balı temin edebilirsiniz. Her yıl sınırlı sayıda üretimi yapılan bu özel balı satın almak için site ile iletişim kurabilirsiniz. Sitede satılan bal ürünlerinin tamamı Tarım ve Köyişleri Bakanlığınca belirlenmiş olan kriterlere uygun ve Bioactive analiz firması denetiminde alıcılarına sunuluyor. Türk Gıda Kodeksi bal tebliğine uygun olan, doğanın sunumuna zarar vermemiş olduğu balları incelemek için site ile online veya Whatsapp üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Yoğunluğu, kokusu, tadı ve nektarı açısından tamamen organik olan balı yiyebilmek için siteyi inceleyebilirsiniz. Çiçek balı, balmumu, polenli bal ve bal setlerini incelemek ve fiyat bilgilerine ulaşmak için siteyi tercih edebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti