Reklam
Reklam

Yaz Tatilinin En Güzel Şekli

Yaz Tatilinin En Güzel Şekli

Yaz Tatilinin En Güzel Şekli
Yaz Tatilinin En Güzel Şekli reklam
Bu içerik 277 kez okundu.
Reklam

 

Okulların kapanmasına az bir süre kaldı ve aileler çocuklarına yaz tatili için etkinlik arayışına başladı. Bu dönemi renkli, eğlenceli ve öğrenerek geçirmek isteyen çocuklar için Antalya merkezli ve oldukça kaliteli bir yaz kampı bulunuyor. Bu merkezin birçok ilde de hizmet veren şubeleri bulunuyor ve grup sayısına ulaşılması durumunda çocuklar Antalya'daki yaz kampına katılabiliyor. http://aquakamp.com/ adresinden tüm çalışma faaliyetleri tanıtılan Merkez, 3 yaş 14 yaş arası yüzme ve diğer faaliyetlerde ise 9 yaş 17 yaş arası gençlere ve yetişkinlere hizmet veriyor. Yüzme, jimnastik, su topu ve daha birçok spor dalı üzerinden çocuklar için neşeli bir ortam yaratılıyor.

Yaz Kampında Keyifli Dakikalar

Çocukların günübirlik katılacağı kurslar merkezde yer alırken, gençlik kampı gibi tatil havasında geçirecekleri etkinlikler de Merkezin diğer detayını oluşturuyor. Çocuklar, yaz tatilinde evde boş zaman geçirmek yerine daha farklı bir ortamda hem eğlenmenin hem de öğrenmenin tadını çıkarabiliyor. Yaz kampında, binicilik, atıcılık, dalış, su sporları ve paintball gibi özel spor dalları da icra ediliyor ve branşında uzman olan öğretmenler tarafından çocukların yaş gruplarına uygun olarak bu eğitimler veriliyor. Kamp veya yüzme gibi programlara katılma programı hakkındaki her türlü detay sitede yer alıyor.

En Eğlenceli Yaz Tatili

Yaz kampına katılmak isteyen tüm bireyler için merkez sorumluları aileler ile detay bilgilerini sürekli olarak paylaşıyor. Türkiye ve Türkiye dışından tüm bireyler bu kampa katılarak yüzme kursu ve diğer branşlarda eğitim alabiliyor. Çocuklarının kaliteli bir şekilde kurs görmesini ve aynı zamanda eğlencede doyuma ulaşmasını isteyen tüm aileler hangi şehirde olurlarsa olsunlar bu Merkeze katılım sağlayabiliyor. Bütün bir senenin yorgunluğunu atmak isteyen çocuklar için nitelikli, güvenli ve özel bir hizmet veriliyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti