Reklam
Reklam

Medyum Saliha Hanım Çevirgel Duası’nı Açıkladı

Medyum Saliha’dan Çevirgel duası değerlendirmesi geldi. Medyumlar tarafından uygulanan Çevirgel dualarını açıklayan Saliha Hanım geniş çaplı bilgiler verdi.

 Medyum Saliha Hanım Çevirgel Duası’nı Açıkladı
 Medyum Saliha Hanım Çevirgel Duası’nı Açıkladı reklam
Bu içerik 610 kez okundu.
Reklam

 

Medyum Saliha internet üzerindeki medyumlar içerisinde sitesinde geniş bilgiler veren nadir medyumlardandır. Sevenleri kavuşturmak için yapılan bu dua özellikle medyum Saliha hocanın ellerinde hayat bulduğunda kısa süre içerisinde ortadaki sıkıntının kalkmasını ve sevenlerin kavuşmasını sağlamaktadır. Çevirgel duası etkili olabilmesi için öncelikle duayı yazacak olan hocanın abdestli olması ve ruhun arınması gerektiğini belirten Saliha hoca, kendisine gelen her danışanı için ayrı ayrı dua arınmaları yaptığını belirtmektedir. Bu arınmalar sayesinde zaten pozitif olan bir dua çok daha hızlı bir şekilde tesir etmektedir.

Medyum Saliha'nın Çevirgel duası etkisini gösterebilmesi için duayı yazan hoca kadar duayı isteyen kişinin de inanması ve sabır ile beklemesi gerekmektedir. Aksi takdirde dua inanmayan kişinin negatif enerjisine takılarak hedef kişiye ulaşmakta sorun yaşayabilir.

Medyum Saliha Çevirgel Duasını Kime Yapar?


Medyum hoca çevirgel duasının pozirif bir dua olduğunu bu yüzden bu duayı hazırlayacak olan hocanında temiz kapli ve insanların iyiliği için havas ilmi ile ilgilenen birisi olması gerektiğini söylemektedir. Aksi takdirde çevirgel duası hocanın negatif enerjisini takılır kalır ve dua hedefine ulaşamaz. Buna ek olarak çevirgel duası için Saliha hoca ile irtibatta olan kişiler genellikle boşanma aşamasında olan çiftlerdir. Çiftlerden birisi çocukları için evliliği devam etmek isteyenbişri ve bunun için eşinin de evliliğine geri dönmesini talep edebilir. Aynı şekilde evliliklerine üşüncü kişilerin karıştığı hanımlarda kocalarının evlerine geri dönmesi için çevirgel duası talep edebilir.

 

Medyum Saliha esmer porno hanım sadece çiftler üzerinde değil aynı zamanda da çocuklar üzerinde de çevirgel duasının tesirli olduğunu belirtmektedir. Medyum Saliha hoca ailesi ile arası kötü olan, kötü arkadaşlıklar edinen hem ergen hem de gençler için çevirgel duası kullandığını belirtmektedir. Duanın tesiri ise kısa sürede etki etmektedir ve medyum Saliha hoca aracılığı ile evlat yaptığı hatalardan pişman olarak ailesine geri döner.

Çevirgel Duası Yapan Medyumlar


Çevirgel duası akrabalık ilişkileri için de etki etmektedir. Kardeşler arası husumetlerin ve küskünlüklerin kalkması için etkili bir dua olduğunu belirten medyum Saliha hoca bu dua aracılığı ile bir çok kalabalık ailenin barışarak eski mutlu günlerine geri döndüklerini belirtmektedir. Danışanları için yaptığı çeivrgel duası için medyum Saliha hıca öncelikle sorunun ne olduğunun açık açık söylenmesi gerektiğini belirtmektedir. Çünkü medyum Saliha hoca duayı hazırlarken sorun üzerinden niyet etmektedir ve bu niyet ile duayı kaleme alarak okumasını ve ritüellerini gerçekleştirmektir.

 

Medyum Saliha hoca çevirgel duası için kişilerin ne kadar sürede sonuç vereceğini yaşanılan soruna bağlı olarak değişiklik gösterir diye cevaplamaktadır. Medyum Saliha hoca danışanan sorunun henüz başında olduğunu gördüğü takdirde duanında etkisinin bir hafta içerisinde belirtilerinin görüleceğini söylemektedir. Buna ek olarak çevirgel duası için başvuran bir danışan 20 yıllık bir sorunun çözülmesini talep ediyorsa duanın tesir etkisinin daha uzun olacağını söylemektedir.

Medyum Saliha Hoca


Ayrıca çevirgel duası yapılan kişinin bırakamadığı şey bir bağımlılık ise bu duanın ayırma duası ile de desteklenmesi gerektiğini belirtmektedir. Örneğin uyuşturucu problemi olan bir evlat için annenin çevirgel duası talep etmesi Medyum Saliha hocanın duayı kötü alışkanlıklardan kurtulması için ayırma duası ile birleştirmesini gerektirmektedir. Medyum Saliha hoca duanın tesir etkisinin artması için kimi zaman sorunun ne olduğuna bağlı olarak başka dualar ile birlikte hazırlanan kişiye özel dualar hazırladığını belirtmektedir.

 

Bunlara ek olarak çevirgel duası için medyum Saliha hoca kişilik ve karakter analizi de yapmaktadır. Çünkü kişinin kişiliğine ve karakterine hitap etmeyen bir dua tesir etkisini gösteremez. Bu tıpkı doğru bedene doğru kıyafet giydirmek gibidir. Medyum Saliha hoca ise dua talebi ile gelen danışanlarına öncelikle kişilik analizi yapmakta, sonra soruna bağlı diğer duaları belirlemekte ve bunlarla harmanladığı bir çevirgel duası yaparak dua tesirini artırmaktadır.

Bu duaları ve diğer tüm duaları şu sayfada net olarak görebilirsiniz: çevirgel Duası

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti