Reklam
Reklam

Profesyonel Vip Temizlik

Profesyonel Vip Temizlik
Profesyonel Vip Temizlik Tufan
Bu içerik 205 kez okundu.
Reklam

 

Uzman kadrosuyla uzun yıllar ülkemizde profesyonel şekilde su deposu izolasyonu, su tesisatı temizliği, su deposu temizliği gibi alanlarda hizmet sunan Tekdezvip şirketi, sektörün ileri gelen şirketleri arasında yer alıyor. Tecrübeli, eğitimli ve dinamik çalışma kadrosu ve işe verilen yüksek hassasiyet şirketin başarılı projelerde yer almasında ve olumlu referanslar almasında etkili olduğu gibi su deposu temizleme ve izolasyon çalışmalarında en çok tercih edilen firmalardan biri olması sağlıyor. Kaliteden ödün vermeden, dürüstlük, profesyonellik esaslı çalışan firma, aynı zamanda su analizi, ozonla sebil temizliği gibi hizmetler yürütüyor. 7/24 müşterilerinin taleplerini kesintisiz bir şekilde karşılamaya özen gösteren şirket vip temizlik, dezenfekte ve izolasyon hizmetlerini etkili çözümlerle buluşturuyor.

Tekdezvip Şirketi

Kalite belgeleri, yönetim belgeleri ile uçak bileti birlikte çalışanlarının mesleki yeterlilik ve yetki belgelerini bünyesinde barındıran Tekdezvip şirketi, ülkemizin önde gelen temizlik şirketlerinden biri olma özelliği gösteriyor. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirket çalışanları güleryüzlü, dürüst ve işini seven kişiler olmakla birlikte garantili ve sorunsuz hizmet garantisi veriyor. Şirketin sahip olduğu iso 9001 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikaları, malzeme güvenlik bilgi belgeleri, personellerin çalışabilir belgelerinin yanında mesleki yeterlilik belgeleri bulunuyor. Çevreyi koruyan çevre dostu uygulamaları, işine saygı duyan personelleri, dürüstlük ve profesyonellik odaklı çalışma prensipleri sayesinde bugün ülkemizin başarılı şirketlerinden biri olan Tekdezvip şirketi, sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin kalite ve güvenilirliğini yüksek düzeyde kanıtlamış durumda.

Hizmetleri

Dezenfektasyon, temizleme, arıtma, izolasyon alanlarında uzman bir şekilde hizmet veren Tekdezvip, kalite ve yönetim belgeleri eşliğinde yüksek kalite standartlarını baz alan hizmetler sunuyor. Mutlu müşterilerinden oluşan referanslarına her başarılı işinde bir yenisini ekleyen firma, 7/24 gerçekleştirdiği hizmetlerin garantisini vererek hizmet sonrasında da destek sağlıyor. Ülkemizin en güvenilir firmalarından biri olan Tekdezvip; ozonla su sebili temizliği, su deposu temizliği, ortam dezenfektasyonu, su deposu izolasyonu, su analizi, su tesisatı temizliği, soğutma kulesi temizliği gibi pek çok hizmeti ivedilikle yerine getiriyor. Tüm hizmetlerinde en uygun fiyatlandırma garantisi veren firma aynı zamanda hizmet öncesi ücretsiz keşif hizmeti de sağlayarak hizmet sırasında ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçiyor.

Ozonla Su Sebili Temizliği

Kışları sıcak su, yazları ise soğuk su gibi ihtiyaçların karşılanmasını büyük ölçüde sağlayan su sebilleri, günümüzde pek çok kullanım sahasına sahip görünüyor. Bu sebillerin ne denli geniş kullanım alanına sahip olduğu ve suyun sağlığımız için ne denli önemli olduğu düşünülürse, sebillerin temiz su kaynağı olup olmadığının kontrolü ve denetimi de o kadar önem taşır. Ev tipi ve sanayi tipi sebil çeşitleri bulunmakla beraber sebiller, evlerde, okullarda, hastanelerde ve daha pek çok yerde kullanılıyor ve uzun süre temizliği yapılmadan kullanılabiliyor. Oysa ki uzun süre temizlenmeden kullanılan sebiller içerisinde kirli havayı, mikrop ve bakterileri barındırarak onlar için ideal bir ortam oluşabiliyor. Sebillerin temizliği konusunda ise uzman ve profesyonel hizmet veren temizlik şirketlerine ihtiyaç vardır. Onaylı ve yetkili belgelerle, profesyonel ve usulüne uygun hizmetler sunan bir firmayla işbirliği yapmak gerekir. Tekdezvip şirketi de ozonla su sebili hizmetlerinde alanında uzman personellerle tamamen yetkili ve onaylı belgelerle usulüne uygun yöntemler kullanılıyor.

Su Deposu Temizliği

Birçok konutun, yerleşim alanının, kurum ve kuruluşun su kesintilerinde su ihtiyacını karşılayan ve genellikle zemin katlarında bulunan su depoları, temizliği ve bakımı düzenli bir şekilde yapılması gereken yerlerden bir tanesidir. Gerek şebeke suyundan ulaşan kum, çamur, balçık ve diğer maddeler gerek su depolarının içerisinde bekleyen suda kirlilik kaçınılmaz olabilir. Tüketilen suyun temiz olup olmadığı su ihtiyaç halinde kullanılan su depolarının temiz veya kirliliğine doğrudan bağlıdır.

Çatlak ve kapak arasında depo içine fare, böcek, örümcek gibi canlılar da girebileceği gibi mikrop ve bakterilerin de üremesi için ortam oluşabilir. Bu yüzden en fazla 6 aylık düzenli aralıklarla su deposu temizliği uzman firmalar eşliğinde yaptırılmalıdır. Tekdezvip şirketi çalışanları bu konuda son derece titiz çalışma anlayışına sahip olup su deposu temizliği talepleri için randevu alıyor ve her tür depo temizliğini doğru malzeme ve ekipmanlarla sağlıyor.

Ortam Dezenfektasyonu

Yaşam alanlarında gözle göremediğimiz bazı küçük canlılar hüküm sürebilir. Patojen, mantar ve mikroorganizmalar bunlardan yalnızca birkaçı olup insan sağlığı için tehdit oluşturan canlılardır. Bu canlıların üremelerini engellemek ve yaşam alanlarını aha steril alanlar haline getirmek için ortam dezenfektasyonu uygulamasına başvurulur. Söz konusu uygulamalar bilinçli ve kontrollü şekilde yapılmalıdır. Temizlik, dezenfektasyon ve sterilizasyon uygulamalarında kullanılan malzemeler peroksit içermelidir. Tekdezvip şirketi, ortam dezenfektasyonu uygulamaları için oldukça fazla talep görmekle birlikte profesyonel ortam dezenfektasyonu hizmeti sunuyor. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, onaylı belge ve sertifikalarla güven veren firma ULV cihazlarıyla mikro alan püskürtmesi yöntemine başvuruyor.

Su Deposu İzolasyonu

Türkiye'nin tüm illerine hizmet ağını ulaştıran Tekdezvip şirketi, su deposu izolasyonu alanında da malzeme ve yöntem uygunluğuna özen göstererek kaliteli hizmet sunuyor. Su depolarının yapılış malzemesinin farklı olması izolasyon malzemelerinin de farklılaşmasına etki ediyor. Aynı zamanda kullanım arttıkça ve zaman geçtikçe su depolarında yıpranma ve aşınmalar meydana gelebiliyor. Beton su depolarında çatlak, yarık veya sıva dökülmesiyle karşılaşılırken metal alaşım su depolarında paslanmalar ortaya çıkabiliyor. Aynı zamanda su depolarında bazı çatlaklar oluşarak su kaçakları gözlemlenebiliyor. Depo içerisinde muhafaza edilmesi gereken su dışarıya kaçabiliyor. Bu yüzden su deposu izolasyonu uygulaması, hem temiz suyun depo dışına kaçmasını engeller hem suyun steril olarak saklanmasını sağlar. Ülkemizin önde gelen izolasyon ve temizlik şirketlerinden biri olan Tekdezvip, uzman ve deneyimli personel desteğiyle birlikte hizmet öncesi ücretsiz keşif, hizmet sonrası onay ve kontrol desteği sağlıyor.

Su Analizi

Sağlık Bakanlığı akreditesiyle su analizi hizmeti sunan Tekdezvip firması, yetkili ve donanımlı bir firma olarak faaliyet gerçekleştiriyor. Sebil, musluk gibi su kaynaklarından gelen suyun veya kuyu suyu, içme suyu, çeşme suyunun temizlik öncesi ve sonrasında analizi yapılabilir. Tekdezvip firması da kimyasal ve mikrobiyolojik analiz metotlarını kullanarak temizlik öncesi ve sonrasında steril şişeler yardımıyla alınan su örneklerini laboratuvara gönderiyor. Su analiz hizmeti taleplerine en kısa sürede cevap veren firma, işlem öncesinde ve sonrasında istenmeyen analiz sonuçları söz konusu olduğundan gerekli dezenfektasyon ve sterilizasyon hizmetlerini sağlıyor.

Su Tesisatı Temizliği

Su tesisat malzemeleri farklı olmakla birlikte genellikle eski tesisat sistemlerinin malzemesi bakır olurken, yeni tesisat malzemeleri plastik yapılıdır. Kullanım suyunu şebeke suyundan veya depodan ulaştıran borulara ise tesisat boruları denir. Boruların temizliği ve bakımı kullanım suyunun temizliği ve sterilizasyonu için önemli bir konudur. Şebekeden aktarılan su ya da depodan gelen su kirli olduğu durumlarda tesisat boruları da kirlenir. Profesyonel şekilde temizlik hizmeti sunan Tekdezvip, tesisat temizliği konusunda gerekli donanım ve malzemeye sahip olup her bir çalışanı gerekli bilgi birikimi ve deneyimle hizmet sağlıyor. Tesisatın yıpranması engellenerek doğru ve uygun yöntemler uygulanıyor.

su deposu temizliği Su deposu temizleme ozonla sebil temizliği
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti