Reklam
Reklam

Ofis Mobilyaları

Ofis Mobilyaları
Ofis Mobilyaları Tufan
Bu içerik 220 kez okundu.
Reklam

 

Ofis mobilyaları ile çalıştığınız mekanı daha sıcak ve ferah bir alan haline getirmek mümkündür. Yenilikçi, özgün tasarımlar ile personel ve müşteri konforu sağlanmalıdır. Firma 1965 yılında kurulmuş bir firmadır. Yaklaşık 50 yıllık tecrübesi ile ofis eşyalarının üretimi ve pazarlaması için çalışır. Firma ürünlerinde sanatı ve teknolojiyi harmanlar. Bunun sonucunda şık ve zarif ofis ürünleri ortaya çıkarken personel rahat çalışma imkanı bulur. Firma “hedefimiz insan” sloganıyla yola çıkan ve başarı elde eden bir firmadır.

Ofis koltukları üretilirken çevreye ve insana duyarlı malzeme kullanmak önemlidir. Zararlı kimyasal maddeler içermemelidir. Firma enerji ile ham maddeyi en iyi şekilde işler ve ortaya kullanışlı ve şık tasarımlar çıkartır. Firma ofis eşyaları üretimi için E1 belgesini kullanır. Bu sayede ofis çalışanları ve müşteriler sağlıklı bir ortamda çalışma imkanı bulur. Üretilen her ürün insan sağlığına zarar verecek malzeme barındırmaz. İnsan sağlığı kadar çevreye de duyarlı olmak şarttır.

Çalışma Masaları

Çalışma masaları, ofis yerleşim alanı ne olursa isparta escort olsun en iyi yerleşimi sağlayan esnek çalışma imkanı sunan ve sınırsız kombinasyon yapmaya elverişli şekilde olmalıdır. Firma geniş ve çeşitli ürün yelpazesi ile her ofis için uygun çalışma masası tasarlar. Her ofis çalışma alanına yönelik olarak farklı çalışma masası ürünleri seçilmelidir. Çalışma masası her ofis için uygun ve kullanışlı olmalıdır.

Çalışma masasının büyüklüğü, kapladığı alan, hangi malzemeden üretildiği, ofiste bulunan diğer mobilyalar ile uyumu ofis çalışma masası alırken dikkat edilmesi gereken konulardır. Ofis masası alırken gereken önem gösterilirse ofisler daha kullanışlı ve şık alanlar dönüşebilir. Firma çoklu çalışma masası ve tekli çalışma masası üretiminde renk seçeneği sunar. Çoklu çalışma masaları bölmeler ile ayrılır. Bu sayede çalışan personele rahat bir çalışma imkanı sunar.

Çalışma Koltuğu

Yapılan araştırmalara göre çalışanlar vakitlerinin çoğunu iş yerinde geçirirler. Çalışma koltuğu alırken bazı hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Çalışma koltuğunun yüksekliği ayarlanabilir olmalıdır. Bu özellik masa yüksekliğine göre vücut pozisyonunuzu korur. Firmanın üretimini yaptığı çalışma koltuklarında oturma derinliği ve yükseklik ayarı bulunur. Sırt yüksekliği ve bel desteği olan çalışma koltukları bele ve sırta olan baskıyı azaltır. Çok daha kullanışlı olur. Dönebilme özelliği sayesinde istediğiniz pozisyonu alabilirsiniz. Firma her türlü zemine uygun çalışma koltuğu üretimi yapar.

Firma her türlü güvenlik sertifikasına sahiptir. Ürettiği çalışma koltuklarında oturma kısmı kaymaz ve hareket etmeyi engelleyecek kadar sert değildir. Ergonomi hesaplanarak tasarım yapılmıştır. Ofis koltukları tasarımı yapılırken insan anatomisi göz önünde bulundurulmalıdır. Rahat olmayan koltuklarda günün büyük bir bölümünü geçirmek kas iskelet sistemine zarar verebilir. Çalışma koltuğu rahatlığının yanında geriye doğru yatar pozisyon alabilecek kadar esnek olmalıdır. Geriye doğru esneme kan dolaşımını rahatlatır. Firma çalışma koltuğu tasarımında bütün kriterleri değerlendirir.

Depolama Sistemleri

Depolama sistemleri içinde ofis dolapları yer alır. Ofis dolabı alırken öncelik sağlamlık ve kullanılabilirlik olmalıdır. Sağlam ve kaliteli malzemeden yapılan üretim uzun süreler kullanım olanağı sağlar. Firma depolama sistemleri için ahşap ve metal malzemeden üretim yapar. Kompakt dolaplar metalden üretilir ve çok geniş kullanım alanı sağlar. Birbirine bağlı dolaplardan oluşur. Dolap sayısı istenildiği kadar konulabilir. Metal dolaplar daha çok personel eşyası için tercih edilirken ahşap dolaplar evrak dolabı olarak kullanım sağlar. Üretilen dolaplar Türk standartlarına uygundur.

Kullanılan malzemede E1 ölçütü kabul edilir. Firma her ürünü için 3 yıl garanti sunar. Ofisler için gerekli olan depolama sistemleri istenilen renklerde yapılır. Ahşap modellerde sürgülü raylı sistem dolaplar ve kapaklı dolaplar tercih edilebilir. Ayrıca firma tarafından üretilen ofis dolaplarında kullanılacak çekmece sayısı personelin ihtiyacına göre planlanarak üretilir. Firmanın sitesinden ürün görsellerine bakabilirsiniz. Firma aynı zamanda birçok yabancı markanın bayiliğini de yapar. Bu markalara ait ürünleri de firmanın sitesinde bulmanız mümkündür.

Ofis Aksesuarları

Ofis aksesuarları ofislere şıklık katar. Aksesuar kavramı çok geniş bir kavramdır. Elbise askılığı, TV ünitesi, firmayı yansıtan biblolar aksesuar olarak kabul edilir. Portmanto ve askılık alınırken şık olması ve fazla yer kaplamamasına dikkat edilmelidir. Kullanılan malzeme genelde ahşap olarak tercih edilir. Ahşap şıklık kattığı gibi uzun ömürlü bir malzemedir. TV üniteleri genelde bekleme salonlarında kullanılır. TV ünitesi bekleme gruplarına uygun olmalı ve fazla detay içermemelidir. Gözü yormayan ofise şıklık katan renkler tercih edilebilir. Farklı tasarımlar ile kullanışlı olarak üretilir.

Firmanın showroomunda üretilen portmanto, askılık ve TV ünitesi görsellerini görebilirsiniz. Daha çok klasik tarz olan ahşap tonlar tercih edilmekle beraber son dönemlerde popülerliği artan beyaz lake TV üniteleri de ofislerinize şıklıkla beraber modern bir hava katar. Beyaz lake TV üniteleri ofislere geniş ve ferah bir görüntü sağlar. Firmanın fabrikası İstanbul'dadır. Üretilen ekipmanlar showroom da sergilenir.

Bekleme Grupları

Ofislerde bekleme grupları ofisin tarzını yansıtır ve müşterilere konfor sağlar. Bekleme grupları bekleme alanları için üretilmiş olup koltuk takımlarından oluşur. Bekleme grupları ofislerde yoğun sirkülasyonu karşılayacak şekilde üretilmelidir. Koltukların görüntüsü kadar sağlamlığı ve konforu da önemlidir. L şeklinde veya daire şeklinde üretilen bekleme grupları çok daha fazla tercih edilir. Bekleme gruplarının sadece oturma kısmı yapılabildiği gibi sırtı yaslamak için de koltuk tarzında üretimi de yapılabilmektedir. Firma E1 belgesi doğrultusunda hizmet verdiği için bekleme grupları kumaşı sağlam Ve temizlenebilir özelliktedir. Bekleme grupları ofislere farklı bir hava katar. Renk seçeneği çok fazladır. Ofis için bekleme grubu alırken canlı renkler tercih edilirse ofise daha fresh bir hava katılmış olur. Koltuk kısımları rahat oturum imkanı sağlar. Firmanın ürünlerini sergilediği showroomları görme şansınız yoksa internet sitesi üzerinden ürünleri görebilirsiniz. Ofislere gereken önem verildiği takdirde müşterinin güveni tazelenmiş olur. Ofisler iş hayatında işin yürümesi ve hizmetin verilmesi için inşa edilen alanlardır. Gereken önem ve konfor sağlanmalıdır.

Toplantı ve Yönetim Masası

Ofis eşyaları içinde toplantı ve yönetim masası önemli bir yer edinir. Toplantıların yapıldığı ve önemli kararların alındığı bu masalar ihtiyacı karşılayacak özellikte modern dokunuşlar ile üretilmelidir. Toplantı masası geniş ve büyük olduğu kadar toplantı için gereken ekipmanları alabilir özellikte olmalıdır. Kalabalık grupları ağırlayabilecek özellikte olmalıdır. Ofis içine yerleşimi uygun olmalı ve diğer ofis eşyaları ile uyum sağlamalıdır.

Toplantı masaları kurum içi ve kurum dışı toplantıları için uygundur. Firma her ofise uygun ihtiyaç doğrultusunda üretim yapar. Firma kamu ve özel sektör için makam ofisleri, çalışma masaları, depolama sistemleri, arşiv üniteleri, çelik eşya grupları, ofis mobilyaları üreten ve pazarlayan bir firmadır. Firmanın internet sitesi üzerinden sipariş verdiğiniz zaman kargo ücreti ödemeniz gerek kalmaz.

Firma ürün teslimatından sonra teknik desteğini hiç bir müşterisinden esirgemez. Ofis eşyalarının kurulumu ve ofislerin tasarımı için firmadan yardım alabilirsiniz. Firma aynı zamanda Tcc-the chair company, grammer ve goldsit markalarının ana bayiliğini yapar. Bu markalardan aldığınız ürünler için de firmadan teknik destek alabilirsiniz.

ofis mobilyaları çalışma masası ofis koltukları
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti