Reklam
Reklam

İstaş ile Kombi ve Su Deposunun Ömrünü Uzatın

İstaş Teknik işletmesi, müşteri memnuniyet politikasını her zaman ön planda tutan bir firma olmakta olup, her zaman bu bilinç ve politika çerçevesince çalışmalarını sürdürmektedir.

İstaş ile Kombi ve Su Deposunun Ömrünü Uzatın
İstaş ile Kombi ve Su Deposunun Ömrünü Uzatın Tufan
Bu içerik 213 kez okundu.
Reklam

 

 Çok uzunca zamandır sektör içerisinde saygın bir konuma sahip olan firma, kombi, petek ve su deposu temizleme işlemi denince ilk akla gelen firmalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan işletme özellikle su deposu yalıtımı konusunda mesken ve işletmeler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. İşinde son derece titiz, özenli ve ivedi çalışan İstaş Teknik şirketinin sahip olduğu personellerin her biri alanında uzman ve eğitimli kişilerdir. Müşterilerinin kombi ve petek temizliği, su deposu izolasyon gibi sorunlar karşısında başvurabileceği ve profesyonel destek sağlayan bir firma olan İstaş Teknik işletmesi, sorunlar karşısında daima çözüm odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sağlayan bir firma olma özelliği taşıyor.

İstaş Teknik Firması Hizmetleri

Kombi, klima ve su deposu gibi konularda etkili ve kaliteli bir hizmet performansı sergileyen İstaş Teknik, tüm kombi bakım, tamir ve onarım gibi alanlarda uzman bir şekilde çözüm yolu geliştiriyor. Ayrıca bu firma çatı izolasyonu, su sebili dezenfektasyonu, kaygan zeminleri kaymaz hale getiren anti slip uygulaması, su deposu izolasyonu, su deposu temizliği, klima dezenfektasyonu ve bakımı gibi hizmetler sunuyor. Eğer sizler de kombi, klima ve su deposu temizliği gibi konularda uzman bir yardıma ihtiyaç duyarsanız öncelikli olarak yapmanız gereken irtibat hattı üzerinden İstaş müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak olmalıdır. Bu hizmetlerden yararlanmak ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinde yer alan ön talep formu da oluşturabilirsiniz.

İstaş Çalışma İlkeleri

Daima kaliteli hizmet ve güler yüzlü bir şekilde hizmet veren bir kurum olan İstaş Teknik, müşterileri ile olan karşılık güven bağına oldukça önem vermektedir. Bu nedenle güvenilirlik, dürüstlük ve karşılıklı güven ilişkisini çalışmalarında her daim ön planda tutan bir şirket olan İstaş, müşteri memnuniyet politikasını bu ilkeler doğrultusunda oluşturuyor. Öte yandan bu şirket, müşterileriyle olan güven bağını geliştirmek üzere ve onların problemlerine kısa sürede çözüm üretebilmek adına günün her saati hizmet sunuyor. Bunun yanı sıra İstaş firması, müşterilerine ulaştırdığı hizmetlerde %100 hizmet garantisi veriyor. Eğer sizler de belirtilen sorunlar karşısında profesyonel ve işinin ehli bir firma tarafından yardım ve destek alma niyeti içerisindeyseniz, İstaş Teknik firması ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Kombi Bakımı ve Onarımı

Soğuk kış mevsiminde ve diğer zamanlarda hanelerin ve pek çok işletmenin ısınma amacıyla kullandığı kombilerin rutin kontrollerinin işi bilen uzman eller tarafından düzenli aralıklarla yapılması önemli bir mevzudur. Bu nedenle kombilerin uzun ömürlü olması açısından bu işlemlerin yapılması hayati bir önem taşıyor. İstaş Teknik firmasının sağlamış olduğu en temel hizmetler arasında yer alan kombi bakım ve onarımı kişiler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen hizmet türüdür. Bunun yanı sıra bu hizmet konusunda sektörün en kaliteli ve profesyonel hizmetini veren firmalardan biri olan İstaş, uygulama esnasında son teknoloji alet ve sistemlerden yararlanıyor. Eğer sizler de bu tarz işlemleri yaptırmak üzere uzman bir firma arıyorsanız ilk olarak İstaş Teknik ile iletişim kurabilir ve yardım almak istediğiniz konu hakkındaki talebinizi müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Petek Bakımı ve Temizliği

Kombi bakımında olduğu gibi petek temizliği de meskenlerde tam verimle ısınmanın sağlanması ve enerji faturalarının daha tasarruflu bir şekilde olması bakımından önemli bir konudur. Düzenli ve sistematik bir şekilde yapılan petek temizliği ve bakımı mesken içerisinde ısınmanın daha kolay bir hal almasını sağlayacak hem de ısınma faturalarının en az % 20 daha az gelmesini sağlayacaktır. Ancak petek temizliği ve bakımı uzman bir teknik servis tarafından yapılmalıdır. Bu nedenle İstaş Teknik firması petek bakımı konusunda sizin için çok iyi bir tercih olabilir. İstaş Teknik servisi petek temizliği uygulaması konusunda oldukça pratik, çözüm odaklı, güler yüzlü ve kaliteli bir iş ortaya koyuyor. Aynı zamanda bu firma petek ve kombi bakımı, onarımı ve temizliği işlemlerinde müşterilerine özel olarak % 20 indirim uyguluyor. % 20 iskonto kampanyasından istifade etmek ve İstaş Teknik işletmesinin kombi, petek, klima bakım ve onarımı gibi hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 canlı destek hattını kullanabilirsiniz.

Çatı İzolasyonu İşlemi

Çatı izolasyon işlemi her binanın ve her yapının sahip olması gereken niteliklerden birisidir. Çünkü bu işlem yapıların ve binaların yağmurlu havalarda sudan korunmasını sağlar. Çatı izolasyonuna sahip olmayan yapı ve binalarda çökme tehlikesi yaşanabilir. Bunun temel nedeni ise izolasyon olmayan çatıdan sızan yağmur ve kar suları zaman içerisinde bina temeline kadar işleyebilir. Bu durum da binanın yaşının zaman içerisinde kısalmasına neden olabilir. Bu yüzden bina ve yapı sahiplerinin vakit geçirmeden uzman bir firma ile anlaşarak çatı izolasyon işlemini gerçekleştirmesi önemlidir. Sizler de bu tarz durumlara karşı önlem almak ve sahibi bulunduğunuz binanın ömrünün uzun olmasını planlıyorsanız İstaş Teknik firması ile vakit kaybetmeden iletişime geçebilir, çatı izolasyon hizmetinden istifade edebilirsiniz.

Sebil Temizliği Hizmeti

Hastaneler, iş yerleri, üniversiteler, konutlar, kamu kurum ve kuruluşları gibi yaşamın pek çok alanında su sebilleri yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Kullanımı bu kadar yaygın olan su sebillerinin temizliği ve dezenfektasyonu da bu denli önemli bir konudur. Temizlik ve dezenfektasyon işlemi görmeyen su sebilleri zaman içerisinde mikrop ve bakterilerin kolayca çoğalabileceği yerler haline gelir. Oluşan bu durum, insan sağlığı açısından zararlı olabilecek hastalık ve rahatsızlıklara davetiye çıkarabilir. Bu sebeple su sebili temizliği uzman bir firma tarafından yapılmalıdır. İstaş teknik, bu konuda oldukça pratik çözümler üretmekte olup, su sebili konusunda uzman personel kadrosu ile su sebillerinin ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlıyor. Öte yandan İstaş Tekniğin su sebili uygulamalarında kullanmış olduğu maddelerin hiçbiri suyun içilebilirliğini bozmadığı gibi insan sağlığı açısından da tehdit oluşturmaz.

Su Deposu İzolasyonu

Günümüzde pek çok işletme ve konut su kesintisi gibi acil durumlarda kullanmak üzere su deposu kullanıyor. Ancak zaman faktörüne bağlı olarak kullanılan bu su depoları yanlış kullanımdan ve bakımsızlıktan kaynaklı kullanılmaz hale gelebiliyor veya su depolarının içerisinde çatlaklar oluşabildiğinden su kaçağı gibi olumsuzluklar beraberinde gelebiliyor. Su deposu kaçaklarında uygulanabilecek en etkili ve doğru yöntem su deposu izolasyonu işlemidir. Bu gibi durumlarda yapılabilecek en doğru işlem su deposu izolasyonu konusunda uzman ve profesyonel çalışan teknik firmalara başvurmaktır.

İstaş Teknik firması da su deposu izolasyonu alanında deneyimli ve eğitimli teknik personelleri ile ihtiyacınızı en kısa sürede cevaplıyor ve en doğru metotları kullanıyor. Sizler de su deposu izolasyonu, temizlemesi, dezenfektasyonu gibi ihtiyaçlarınız için İstaş Teknik şirketi ile irtibat sağlayabilirsiniz. İstaş'ın diğer hizmetleri hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi almak için de irtibat hattını kullanabilirsiniz.

su deposu izolasyon su deposu yalıtımı su deposu temizleme
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti