Reklam
Reklam

En Özel Günlerinizde Yanınızdayız

Cansın Cennetoğlu tarafından kurulan firma organizasyon işlerinde İstanbul Şişli’de hizmet veriyor. Müşteri talebini her zaman en önde tutuyorlar.

En Özel Günlerinizde Yanınızdayız
En Özel Günlerinizde Yanınızdayız Tufan
Bu içerik 320 kez okundu.
Reklam

 

 Kendi organizasyonları ve müşteri talebini beraber harmanlayarak ortaya muhteşem organizasyonlar çıkartıyorlar. Hayalinizde yaşattığınız doğum odası süsleme için tüm organizasyonları Cansın Event farkı ile yaşayın. Cansın Event, bir VIP Girişim A.Ş.’dir. Doğum sonrası hastane odasına gelecek olan misafirlerinizi, firmadan hastane odası süsleme hizmeti alarak karşılayın. Son zamanların en popüler organizasyonlarından biri de baby showerlardır. Cansın Event, size baby shower nedir ve nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler veriyor.

Cansın Event Hizmetleri

Sektöründe ipi en önde göğüsleyen firmalardan biri olan Cansın Event dillere destan olacak birçok organizasyon düzenliyor. Bunlar; hastane odası süsleme, baby shower partileri, doğum günü organizasyonları, 1 yaş partileri, diş buğdayı partileri, doğum ve organizasyon çekimleri, özel tasarım kapı ve oda süsleridir.

Doğum Odası Nasıl Süslenir?

Yaklaşık dokuz aydır beklediğiniz gün geldi ve çattı. Belki de hayatınızın en mutlu anlarını yaşayacaksınız. Evinizin yeni üyesi ve hayatınızın anlamını değiştirecek olan bebek yolda geliyor. Sadece bebeğinizin cinsiyetini söyleyin ve geri kalan tüm ayrıntıları Cansın Event’e bırakın.

Siz sadece bebeğinize odaklanın. Firma sizin için her detayı düşünüyor. Bebek saflığını temsil eden oda süsleri ile bebeğiniz ve siz kendinizi özel hissedeceksiniz. Seçtiğiniz konsepte ve bebeğin cinsiyetine uygun balonlar, tüller, bebeğinize özel duvar süsleri, başınıza takacağınız taç, ayağınıza giyeceğiniz terlik, bebeğinizin takı yastığı, misafirler için hazırlanan ikram masası (limonata, asitli içecekler, bebeğe özel kurabiyeler ve yaş pasta) ve en özel anların fotoğraflanması firma tarafından itina ile hazırlanıyor.

Doğum odasında bebeğinizin ve sizin ilk fotoğraflarınızı çektirmek isterseniz de yardımcı oluyorlar. Bu anları sizin için özel olarak albüm haline getirerek teslim ediyorlar. Yapmanız gereken firma ile irtibata geçip daha sonra bebeğinizin gelişini beklemek oluyor.

Baby Shower Partisi Nasıl Yapılır?

Minik bebeğiniz gelmeden bunu yakınlarınız ile kutlamak istiyorsanız. Cansın Event size yol gösteriyor. İlk yapmanız gereken baby shower için tarih belirlemektir. Belirlediğiniz tarih doğuma bir ya da iki ay kala olmalıdır. Doğum yaklaştıkça annelerde stres başlar. Doğum nasıl olacak, bebeğim nasıl diye aklından sürekli sorular geçirip durur. Baby shower ile bu sorulardan ve stresten birkaç saatliğine uzaklaşır. Cansın Event ile hem bütçenize hem de isteğinize uygun olan bir mekân belirleyin. Mekân detaylarını beraber konuşun.

İstediğiniz detayları firma ile paylaşın. Şimdi sıra davetiye seçimine geldi. Minik bebeğinizin kutlaması için en yakınlarınıza göndereceğiniz davetiyeyi seçin. Konuk listenizi belirledikten sonra hem bebeğinizin cinsiyetine hem de sizin zevkinize uygun bir davetiye belirleyin ya da tasarlayın. Bu işleri yaparken Cansın Event’in daha önce baby shower partilerinde kullandığı davetiyelere bakın. Sırada ki iş belirlediğiniz konsepti seçtiğiniz mekâna uyarlamaktır. Pembe ya da mavi olan parti konseptleri son günlerde yerini daha canlı ve karışık renklere bırakıyor.

Bütçenize göre dağıtmak istediğiniz hediyeleri seçin. Bunlar resimli magnetler, resimli ya da isimli anahtarlıklar, metal kutu içerisinde şekerlemeler, isim baskılı cep aynaları, kokulu taş, mum ya da sabunlar olabilir. Konseptinize uygun pasta seçimi yapın. Pastanızın kakaolu, çilekli, muzlu, orman meyveli, çikolatalı, fıstıklı ya da sade mi olacağına karar verin. Baby shower partisinde masa düzeni çok önemlidir. Masaya koyacağınız malzemeleri seçin. Tüm bunlardan sonra bırakın özel gününüzün fotoğrafları Cansın Event farkı ile çekilsin.

Baby Shower Konseptleri

Son zamanlarda ülkemizde de revaçta olan baby shower partileri için oldukça fazla çeşitte konsept bulunuyor. Bunlar; mavi ya da pembe baby shower konsepti, mavi filli baby shower konsepti, denizci baby shower konsepti, mavi ayılı baby shower konsepti, papyon ve bıyık baby shower konsepti, uçaklı baby shower konsepti, küçük prens baby shower konsepti, maymunlu baby shower konsepti ve patlamış mısır baby shower konseptidir.

1 Yaş Doğum Günü Partisi Nasıl Yapılır?

1 yaşına gelen dünyalar tatlısı bebeğiniz için artık parti zamanı geldi. Doğumdan sonra zaman çok hızlı geçer. Bebeğinizin nasıl büyüdü anlamazsınız. Bebeğinizin doğumdan sonra ki en özel kutlaması 1 yaş doğum günü olacaktır. Bebeğiniz her ne kadar bir şey anlamayacaksa da ilerde hatırlaması için ona özel fotoğraflar ve hediyeler bırakmalısınız. İlk yapmanız gereken tüm sevdiklerinizin de gelebileceği bir tarih seçmektir.

Genelde doğum günleri ya Cumartesi ya da Pazar günleri yapılır. 1 yaş doğum gününün evde mi mekânda mı yapılacağına karar verin. Evde yapmak ilk bakışta daha kolay gibi gelse de bir de bunun kutlama sonrası olacaktır. Tüm misafirler gittikten sonra evinizin nasıl dağıldığını göreceksiniz. Günün yorgunluğunun üzerine birde temizlik eklenecektir. Bütçeniz müsait ise uygun bir mekânda yapmak daha keyifli ve eğlenceli olacaktır. Mekân seçimi de yapıldıktan sonra davetlilere gönderilecek ve bebeğinizin ağzından yazılan davetiye seçilmelidir.

Konsept seçimi için son zamanlarda çok fazla tercih edilen konseptlerden birini seçin. Bu konsepte uygun masa düzeni, yaş pasta, dağıtılacak hediyeler ve dizayn işini Cansın Event’e bırakın. En şık ve mükemmel 1 yaş doğum günü partisine hazır olun.

Diş Buğdayı Partisi Nasıl Yapılır?

Kültürümüzde çok eski zamanlardan beri gelen diş buğdayı kutlaması günümüzde yerini partilere bırakıyor. Diş buğdayı kutlamaları doğum günü havasında düzenleniyor. İlk dişi çıkan bebeğin diğer dişlerinin de sağlıkla gelmesi için düzenlenen bu partileri de artık organizasyon şirketleri yönetiyor.

Evimizde en yakınlar ile yapılan diş buğdayları dualar ve yemek ikramı eşlinde şeklinde oluyordu. Şimdi ise doğum günü gibi karnaval havasında yapılıyor. Dişi sembol eden bir yaş pasta eşliğinde uygun bir konseptle kutlama yapılır. Diş buğdayı hatırası olarak gelenlere dağıtılacak hediyeler seçilir. Bunlar genelde diş görünümlü kokulu sabun, mum ya da taş olur. Üzerlerine diş buğdayı parti sahibi bebeğin ismi ya da resmi koyulur. Bebeğinizin diş çıkardığı bu zor zamanlarda siz sadece onun yanında olun. Geri kalan bütün ayrıntıları sizin yönlendirmeniz ile Cansın Evet yapsın.

Profesyonel Doğum Fotoğrafçılığı

Son yıllarda hamile annelerin en çok araştırdığı konulardan biride doğum fotoğrafları çekimidir. Aylardır zorlukla taşıdıkları ve heyecanla bekledikleri yavrularının ilk doğduğu anları ölümsüzleştirmek her annenin hakkıdır. Cansın Event, profesyonel fotoğrafçılığı ile bebeğinizin dünyaya geldiği ve sizinle buluştuğu anları ölümsüzleştiriyor. İlk aile oluşunuz, doğum anınız, bebeğinizin ilk surat ifadesi, size ilk dokunuşu ve kokusunu aldığınız ilk ve özel anları hep hatırlayın. Firma bu olağanüstü fotoğrafları mükemmel bir şekilde albüm yapıyor. Yıllar geçse bile fotoğraflar ilk günkü canlılığını hala koruyor.

Orijinal Kapı Süsleri

Firma sadece organizasyon yapmakla kalmayıp en özel günleriniz için de kapı süsleri tasarlıyor. Hastane kapısı, bebek odası ya da evinizde yapacağınız kutlamalar içinde kapı süsleri dizayn ediyorlar.

Cansın Event İle İletişim

Firma Pazar günü hariç diğer tüm günler sabah 10’dan akşam 17’ye kadar çalışıyor. Bu saatler içerisinde 0536 550 61 88 numaralı cep telefonundan ulaşım sağlayabilirsiniz. info@cansınevent.com adresinden kutlama yapacağınız konu ile ilgili görseller isteyip fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapılan tüm işleri www.cansinevent.com adresinden takip edebiliyorsunuz.

doğum odası süsleme hastahane odası süsleme baby shower nedir
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti