Reklam
Reklam

İmamoğlu 121 gün sonra dediğini yaptı!

Kadir Topbaş’ın istifasının ardından yeni İBB başkanını seçmek için belediye meclisi 28 Eylül 2017’de seçime gitmiş, seçimlerde AKP’nin adayı Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, CHP’ninki ise Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmuştu.

 İmamoğlu 121 gün sonra dediğini yaptı!
 İmamoğlu 121 gün sonra dediğini yaptı! hande
Bu içerik 286 kez okundu.
Reklam

Kadir Topbaş’ın istifasının ardından yeni İBB başkanını seçmek için belediye meclisi 28 Eylül 2017’de seçime gitmiş, seçimlerde AKP’nin adayı Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, CHP’ninki ise Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmuştu. 3’üncü tura kalan seçimde AKP adayı Uysal, 310 üyeli İBB meclisinde kullanılan oyların 179’unu almış ve koltuğa oturmuştu. CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu ise oyların 125’ini almıştı. Aradan geçen sürenin ardından Ekrem İmamoğlu’nun ismi CHP kulislerinde daha çok dillendirilmeye başlandı.


İmamoğlu 28 Eylül 2017’de İBB Meclisi’ndeki seçimde rakip olduğu  Uysal’dan, koltuğunu dün böyle devraldı.

GÜRSEL TEKİN VE MUHARREM İNCE’Yİ ELEDİ

İmamoğlu’nun adı; Gürsel Tekin, Muharrem İnce gibi gibi isimlerin telaffuz edildiği günlerde, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun evine yaptığı ziyaret ile yeniden gündeme geldi.

site:sozcu.com.tr kılıçdaroğlu imamoğlu kahvaltı ile ilgili görsel sonucu
13 Aralık 2018 günü sabah saatlerinde kahvaltı yapmak için İmamoğlu’nun Beylikdüzü’ndeki evine giden CHP lideri, örgütüne adeta İstanbul adayını duyurdu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti