Reklam
Reklam

Asus Servis Hizmetleri

Asus firması tüm dünyada kalitesi ile bilinen bir markadır. Zengin özellikleri ve şık görünümü ile müşterilerin çokça tercih ettiği bir marka olan Asus zengin bir servis ağıyla da tanınıyor.

Asus Servis Hizmetleri
Asus Servis Hizmetleri reklam
Bu içerik 313 kez okundu.
Reklam

 

Asus firması tüm dünyada kalitesi ile bilinen bir markadır. Zengin özellikleri ve şık görünümü ile müşterilerin çokça tercih ettiği bir marka olan Asus zengin bir servis ağıyla da tanınıyor. Asus markasının Türkiye’deki yetkili servisi olan firma https://www.asusservisturkiye.com adresinden tüm müşterilerine hizmet veriyor. Tamir haricinde cihazınız için gerekli olan tüm aksesuarları da bu noktadan temin edebilirsiniz. Gerek şarj aleti gerekse de batarya satışları bulunan Asus laptop servisi tüm ürünlerini Asus garantisi ile satıyor.

Servis Hizmetleri

Asus markası bilgisayar haricinde de dünyada birçok teknolojik üün üreten bir marka. Bu ürünler de laptop ya da notebook ürünlerinde olduğu gibi firmanın garantisi altında satılıyor. Asus’un sattığı laptopların yanında projeksiyon cihazları da servis firması tarafından tamir ediliyor. Ayrıca dünyada oldukça fazla kullanıcısı olan Asus akıllı telefonların da her türlü ekran değişimleri, batarya değişimleri ve sistem bozulmaları firma tarafından en kısa süre içerisinde onarılıyor.

Firma bütün onarım işlemlerinde Asus markasının kendi bünyesinde ürettiği ve tüm dünyaya dağıttığı orijinal parçaları kullanmaktadır. Orijinal olmayan parçalar hiçbir şekilde bilgisayarlarınıza takılmamaktadır. Parçalar Asus firmasının kontrolünde dağıtıldığı için de Asus laptop servis tarafından fiyat konusunda olabilecek en uygun fiyat avantajı sunulmaktadır.

Sıvı Temaslarına Çözüm

Bilgisayarlarda özellikle de laptop ve notebook cihazlarında en çok görülen arızaların başında sıvı temasları geliyor. Sıvı ile temasa giren tüm cihazlar gibi laptoplar da sıvıya maruz kaldığı anda arızalanmaktadır. Ancak bu arızalar çok olmakla birlikte onarımları firma tarafından oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Asus markası taşıyan cihazlarınızı kendiniz açmadan anında servise götürmeniz durumunda cihazınız kurtulacaktır.

Orijinal Şarj Cihazları

Asus servis firması tamir sürecinde tüm parçaları ana firmadan orijinal olarak temin ediyor. Orijinal olarak temin edilen bu malzemeler arasında şarj aletleri de bulunuyor. Çoğu zaman daha ucuz olan şarj aletleri temin etmeye çalışan firmaların aksine orijinal olmayan şarj aletlerinin cihazlara zarar verdiğinin bilincinde olan firma bu noktaya oldukça önem veriyor. Uygun fiyata sahip olan şarj aletlerinin tüm çeşitleri de firmanın en az iki yıl garantisi ile satılmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti