Reklam
Reklam

Laptop ve Notebook Servisi

Laptop ve Notebook Servisi

Laptop ve Notebook Servisi
Laptop ve Notebook Servisi reklam
Bu içerik 53 kez okundu.
Reklam

 

Toshiba firması dünyada Japon teknolojisini en iyi yansıtan firmaların başında geliyor. Bilgisayar haricinde de onlarca farklı kategoride üretim yapan firmanın Türkiye’deki yetkili servisliğini https://www.toshibaservisturkiye.com firması yapıyor. Firma Pazar günleri dışında haftanın altı günü müşterilerine destek veriyor. Firmanın çalışma yaptığı saatler ise sabah dokuzdan akşam altıya kadar olarak belirlenmiş durumda. Toshiba notebook servisi dizüstü bilgisayarların tamiri alanında uzun yıllardır çalışan kişiler tarafından yapılıyor. Bu da bilgisayarınızın serviste bekleme süresinin oldukça kısalması anlamına geliyor. Ayrıca uzman olan kişilere yaptırdığınızda aynı arıza bir daha tekrarlanmayacaktır.

Servisin Hizmet Verdiği Alanlar

Toshiba firmasının uzun yıllardır servis işlerini yürütmekte olan toshiba teknik servis satışın ardından müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye devam eden firmanın vizyonunu tamamen yansıtıyor. Servis firmalarının teknolojik gelişmeler sürekli devam ettiği için her gelişmeyi takip etmelidirler. Toshiba servis de bu amaçla belirli zaman dilimlerinde tüm çalışanlarına eğitim seminerleri düzenliyor. Bu sayede verilen hizmete müşteriler tarafından duyulan güven de artıyor. Firma bilgisayarlarınızın menteşelerinden kasalarına, ana kartından CPU fanlarına kadar birçok sorunu ile ilgileniyor. Bazen bilgisayarlarınızın klavyelerinin de kullanımında sorunlar meydana gelebiliyor. Firma klavyelerin tümünü ya da eksik parçalarını tamamlayarak klavyenizin tekrar çalışmasını sağlıyor. Bunlar dışında masaüstü PC veyahut notebook cihazınızın ekranlarındaki kırılmalarda da parça değişimi hemen yapılmaktadır.

Kargo ile Tamir

Firmaya bozulmuş olan diz üstü bilgisayarınızı konya escort kendiniz götürebilir ve firma yetkilileri ile birebir iletişim kurabilirsiniz. Ancak servis noktası bulunduğunuz şehirde yer almıyor ise firmanın sitesinde yer alan adres bilgilerini alarak bilgisayarınızı bu adrese gönderebilirsiniz. Tüm gönderilerde kargo masraflarını karşılayan şirket orijinal malzemeler ile tamiri gerçekleştirecektir.

İletişim

Firma ile iletişim kurarak cihazınızı servis noktasına gönderebilmek için birçok yol bulunuyor. Site üzerinden gerek cep telefonu numarasından gerekse de şirketin kendi hattını arayarak yardım talebinizi iletebilirsiniz. İsterseniz Whatsapp üzerinden de iletim kurabilirsiniz. Ayrıca sitede yer alan servis formuna tıklayarak konuyu, telefon numaranızı mesaj olarak firmaya gönderebiliyorsunuz. Şirket yetkilileri mesajınızın ulaşmasının hemen ardından sizinle iletişime geçecektir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti