Reklam
Reklam

Batum ve Tiflis'in En İnteraktif Eğlence Adresi

Son zamanlarda yerli ve yabancı pek çok turistin akınına uğrayan Batum ve Tiflis gibi kentler ülkemizin de dikkatini çeken turistik merkezler arasında bulunuyor.

Batum ve Tiflis'in En İnteraktif Eğlence Adresi
Batum ve Tiflis'in En İnteraktif Eğlence Adresi hande
Bu içerik 254 kez okundu.
Reklam

 

Son zamanlarda yerli ve yabancı pek çok turistin akınına uğrayan Batum ve Tiflis gibi kentler ülkemizin de dikkatini çeken turistik merkezler arasında bulunuyor. Ancak buraya gelen yabancı turistlerin birçoğu eğlenebilecek mekanlar nerelerde yer alıyor? eğlence merkezleri nasıldır? gibi Batum'da yapılan şeyler hakkında bilgi ve fikir sahibi değildir. Bu kapsamda bölgenin eğlence ihtiyacını ve gereksinimi karşılamak üzere Playland oyun ve eğlence parkı faaliyetlerini sürdürüyor.

Metro Playland Eğlence ve Oyun Merkezi

Gldani turistik yerleşkesinin en önemli oyun ve eğlence parklarından biri olan Playland Eğlence Merkezi oyun ve eğlence hizmetleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle Tiflis'te yapılan şeyler hakkında bilgi sahibi olmayan turistlerin akınına uğrayan bu oyun merkezi, 160 metrekare alan üzerinde kurulu çarpışan araba pisti, yetişkin ve çocuklar için sunulan eşsiz VR deneyimi, softplay oyun parkuru, 60 makinelik eğlence oyunları alanı ve trambolin gibi birçok oyun alternatifi ile ziyaretçilerini bekliyor.

Playland Card Avantajları

Playland oyun ve eğlence merkezi, ziyaretçilerinin eğlenceli dakikalar yaşarken daha fazla oyun oynamasına olanak tanıma amacıyla playland kart hizmeti sağlıyor. Ziyaretçiler ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bu oyun kartı ile ne kadar fazla oyun oynarlarsa o kadar oynama hakkı elde ediyor. Aynı zamanda playland oyun kartı tüm Playland şubelerinde kullanılabiliyor. Sizler de bu firmanın hizmetleri hakkında detaylı bilgi sağlamak için metroplayland.ge web adresine gidebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti