Reklam
Reklam

Habertürk'ün de aralarında bulunduğu bazı medya kuruluşlarına karşı tavır aldı

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Kartal Belediyesi'ni ziyaretinin ardından burada toplanan vatandaşlara hitap etti. İmamoğlu, konuşmasında Habertürk'ün de aralarında bulunduğu medya kuruluşlarını isim isim saydı. “Medya kuruluşlarını uyarıyorum” diyerek tavır koyan İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Habertürk'ün de aralarında bulunduğu bazı medya kuruluşlarına karşı tavır aldı
Habertürk'ün de aralarında bulunduğu bazı medya kuruluşlarına karşı tavır aldı hande
Bu içerik 241 kez okundu.
Reklam

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu,  Kartal Belediyesi'ni ziyaretinin ardından burada toplanan vatandaşlara hitap etti. İmamoğlu, konuşmasında Habertürk'ün de aralarında bulunduğu medya kuruluşlarını isim isim saydı.  “Medya kuruluşlarını uyarıyorum” diyerek tavır koyan İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı:

 

"Medya insanları bilgi alma haklarını korumak zorundadır. Bazı medya kanallarını anladık, onları bir kenara koyuyorum. Anadolu Ajansı da dahil. Ama bazı aileler, bazı iş insanları var ki onlarca yıl ailelerinin büyüklerinin kurduğu, bugüne getirip taşıdıkları soyadlarıyla Türkiye’ye örnek olmuş iş insanları var. Ben onların patronluğunu yaptığı medya kanallarında sesimin kısılmasını, onlar adına değil, geçmişleri adına, aileleri adına, üzüntüyle takip ediyorum. Rakibimiz adına 10 kişi konuşuyor, her birini naklen veriyorlar. Benim de onlara cevabım var, beni neden göstermiyorsunuz? Ben basın açıklaması yapıyorum, rakibimiz adına konuşanların cevabını yayınlıyor benimkini yayınlamıyor. Benim söylediğimi insanlar duymazsa o insanın bana verdiği cevaptan ne anlayabilir? Böyle adalet olur mu? İsim veriyorum; NTV’yi, Şahenk ailesini, Habertürk’ü, Ciner ailesini, CNN Türk’ü, Demirören ailesini takip ediyorum… İş dünyasına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerini uyarmayı kendime hak gördüğüm için uyarıyorum. Yoksa gün gelir isimlerini anmaktan bile vazgeçerim. Ama saygı duyduğum için aklıselim insanları göreve davet ediyorum.Bu mesele Ekrem İmamoğlu meselesi değildir. Bu mesele memleket meselesidir. Bizi daha fazla dünyaya rezil etmeyin."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti