Reklam
Reklam

Arp Danışmanlık Çalışmaları

Arp Danışmanlık Çalışmaları

Arp Danışmanlık Çalışmaları
Arp Danışmanlık Çalışmaları hande
Bu içerik 159 kez okundu.
Reklam

 

Ülkemizin yabancı ülkeler için her alanda gözde olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu durum söz konusu için ülkemizde çalışmak isteyen yabancı personel sayısı da oldukça fazladır. Yabancı personelleri ülkemizde en etkili, en faydalı ve en kapsamlı şekilde çalıştırmak için her şey usulüne uygunca yapılmalıdır. Yabancı danışmanlık alanında büyük gelişim son yıllarda uygun şekillerde artmıştır.

Yabancı Personel Çalıştırma Şartları

Ülkemizde yabancı personeller çalıştırılmak için öncelikle onlara ikamet izni, çalışma izni, vatandaşlık işlemleri, sigorta ve kanuni hakları yerine getirilerek en duyarlı şekilde çalıştırmaları gerekmektedir. Bütün bu kurallara ve usullere uygun yabancı personeller yetiştiriliyor ve ülkemizdeki kalkınmaya ve personel istihdamına büyük katkı da bulunmaktadır.

Çalışma İzinleri Çeşitleri

Çalışma izni: Süresiz Çalışma izni, Süreli Çalışma İzni ve Bağımsız Çalışma İzni olmak üzere üç çeşittir. Süresiz çalışma izninde yabancılar ülke gelişimine katkıları varsa eğer en az sekiz yıl çalışma izni alabiliyorlar. Süreli çalışma da ise yabancılara en fazla bir yıl olmak şartı ile çalışma izni veriliyor.

Eğer yabancı personel çalıştırıldığı yer tarafından devam etmesi istenirse başvurusu yapılır ve senelik olarak iki yıla bir daha başvurulduğunda ise üç yıla kadar süreli çalışma izni verilir. Bağımsız çalışma izninde ise profesyonel olarak meslek grubuna dahil olan yabancıların gerekli izinleri bakanlıklardan almaları durumunda bağımsız olarak çalışabiliyorlar. Arp Danışmanlık işte bu bütün gerekli işlemler kapsamında personel yetiştiriyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti