Reklam
Reklam

İşte Çok Konuşulan Transfer Hakkında Ozan Kabak’ın Düşünceleri

Sezon başında Fatih Terim tarafından as kadroya alınan ve performansı ile çok konuşulan Ozan Kabak önemli bir transfere imza attı.

İşte Çok Konuşulan Transfer Hakkında Ozan Kabak’ın Düşünceleri
İşte Çok Konuşulan Transfer Hakkında Ozan Kabak’ın Düşünceleri reklam
Bu içerik 539 kez okundu.
Reklam

 Bu transfer dönemi çok konuşulurken, merak edilenlere de cevap verdi. Kabak, “Transferimde kariyerimden önce bana emek veren, beni yetiştiren kulübümün menfaatlerini düşündüm. Görevim sahada benden bekleneni vermekti, ben de sadece bunu yapmak için çalıştım. Kafamı hiçbir zaman transfer hesapları yapmakla doldurmadım.” Sözleri ile dikkat çekti. Betitbet Giriş kalitesi ile her maçın heyecanını yaşayacaksınız.

Transfer Sürecinin Nasıl Yönetildiğini Açıkladı

Ara transfer döneminin en çok konuşulan konularından biri olan durma değindi. Kabak, “Transferimin değerlendirmesini yapmak yöneticilerimizin ve menajerimin göreviydi. Olması gerektiği gibi de oldu. Başta Fatih Terim olmak üzere üzerimde emeği olan herkese minnettarım. Ben Galatasaray’ın yetiştirdiği bir futbolcuyum. Florya’ya geldiğim ilk günden itibaren her gün kendimi geliştirecek fırsatlarım oldu. Fatih Terim hayatımı değiştiren, hayatıma yön veren en önemli insanlardan biri. Temas ettiği herkes için aynı şeyin geçerli olduğunu düşünüyorum. Ben de o şansa erişenlerden biriyim. Onun tavsiyeleri benim için çok değerliydi.” İfadelerini kullandı. Betitbet kalitesinin öne çıktığını belirtelim.

Şampiyonluk Hakkında Açıklama Yaptı

Takımdan ayrılmış olsa da gönlü hala Galatasaray takımında olan Ozan Kabak, şampiyonluk hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Kabak, “Galatasaray maçlarını kaçırmıyorum. Maçlarımız bazen çakışsa da sonradan izlemeye çalışıyorum. Dışarıdan izlemek çok daha heyecanlı. Aradaki puan farkı fazla görünebilir ama kapanmayacak gibi değil. Eski takım arkadaşlarımın şampiyonluk için ellerinden gelen ne varsa yapacağından şüphem yok. Hele ki takımın başında Fatih Hoca varsa! Galatasaray son ana kadar şampiyonluk kovalayacaktır. Tabii ki gönlüm, kendimi evladı saydığım Galatasaray’dan yana!” sözlerini sarf etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti