Reklam
Reklam

Çok Fazla Takipçi Almak Tehlikeli mi?

Çok Fazla Takipçi Almak Tehlikeli mi?

Çok Fazla Takipçi Almak Tehlikeli mi?
Çok Fazla Takipçi Almak Tehlikeli mi? reklam
Bu içerik 346 kez okundu.
Reklam

 

Sosyal medya kullanıcıları için takipçi kazanmak artık çok kolay bir hale geldi. Instagram, Youtube, Twitter ve Facebook’da takipçi satışı yapan firmalar on binlerce takipçiyi çok kısa bir süre içerisinde gönderebilmektedir. Bu aşamada çok fazla takipçiye sahip olmak hesabınızın takipçileri tarafından doğal görünmeyecek ve akıllarında olumsuz soru işaretlerinin oluşmasına neden olacaktır. 2019 yılında tercih edilecek sosyal medya hizmetleri şirketi arıyorsanız şayet, Crovu gibi yıllardır bu sektöre yön veren kaliteli siteler ile çalışmanız tavsiye edilir. Bu şirket günümüzün en çok tercih edilen sosyal medya hizmeti veren şirketidir ve gönül rahatlığı ile istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilme imkanınız bulunur. 

Takipçi Ne Kadar Alınmalı?

Takipçi almak için belli bir limit sorunu yoktur; ama bir seferde maksimum 5000 takipçi çekmeniz sosyal medya uzmanları tarafından tavsiye edilir. Bunun nedeni ise, 5000’den fazla takipçiye sahip olan hesaplar daha fazla dikkat çektiği gibi, daha fazla da güven verir. Bu yüzden 5000 takipçi ilk aşamada tavsiye edilen rakamdır. Eğer bütçeniz bunun için yetersiz ise bütçeniz kadar takipçi alabilir ve tekrardan bir bütçe oluşturdunuz da geri kalan takipçileri sonrasında alabilirsiniz. Takipçi alırken doğal görünme unsuru da unutulmamalıdır. Nitekim takipçi sayınızın bir anda yükselmesi takipçilerinizin de dikkatini elbet de çeker. Bunun olmaması için de çok fazla takipçiyi aynı anda almanız tavsiye edilmez. 

Crovu sosyal medya hizmetleri gibi bu piyasanın en iyilerinden takipçi satın almanız sizi sahte takipçilerden koruyacağı gibi, aldığınız takipçinin düşmesi durumunda telafisi şirket tarafından yapılır. Garantili satış yapan nadir sitelerden biri olan bu site, 6 yıldır bu sektörün en çok tercih edilen sitesidir ve kurumsal olarak müşterilerine hizmet verirler. Crovu takipçi nasıl satın alınır? Diyenler için de bu siteden nasıl takipçi satın alınacağını söyleyelim. Crovu’nun web sitesine giriş yaptığınız zaman sizi 4 farklı menü karşılayacaktır. Instagram Hizmetleri, Facebook Hizmetleri, Youtube Hizmetleri ve Twitter Hizmetleri diye adlandırılan menülerden hangi hizmeti alacaksanız tıklayıp, satın alma sayfasına yönlendirilirsiniz. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti