Reklam
Reklam

Sistem Belgelendirme

Sistem belgelendirme denetimleri ile firmaların, denetim kriterlerinin yönetim sistemine uygunluğu, yeteneğinin değerlendirilmesi, belirlenen standartlara uyumun sağlanması için yasal düzenlemelerin yapılması hedeflenmektedir.

Sistem Belgelendirme
Sistem Belgelendirme reklam
Bu içerik 300 kez okundu.
Reklam

 

Sistem belgelendirme denetimleri ile firmaların, denetim kriterlerinin yönetim sistemine uygunluğu, yeteneğinin değerlendirilmesi, belirlenen standartlara uyumun sağlanması için yasal düzenlemelerin yapılması hedeflenmektedir. Firmanız için ihtiyaç duyacağınız tüm sistem denetimleri için PCA (Partners Certıfıcate Assurance) firmasının hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firma sistem belgelendirme, ürün belgelendirme, muayeni hizmetleri, eğitim hizmetleri, risk yönetimi alanında  ISObelgesi hizmetleri veriyor.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Firmaların en büyük ihtiyacı bilgi güvenliği sistemlerinin bulunmasıdır. Bu firmaların gizli ve açık tüm bilgilerinin dış etkenlere karşı korunmasını sağlamak için  ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini kurmaları ve bilgi güvenliğinin sürekliliğini sağlamalıdırlar. Bu bilgi güvenliğinin sağlanmasını PCA şirketi uzman personeli ile tüm sektörlere belgelendirme hizmeti veriyor. Tarafsız bir belgelendirme kuruluşu olarak periyodik değerlendirmeler yaparak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelendirme hizmetlerini sağlıyor.

Enerji Yönetimi Sistemi

İşletmeler için en önemli ve maliyet kaynağı enerji unsurlarıdır. Enerji verimliliğini artırmak için kullanılan enerji sistemlerinin denetlenmesi ve  ISO  50001 enerji yönetim sistemi belgelendirme işlemlerinin yapılması gerekir. PCA tüm alanlarda verdiği belgelendirme hizmetleri ile yapacağınız projelerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır. Iso 50001 belgelendirmesi ile enerji tüketimi fazla olan işletmelere birçok avantajlar sağlamaktadır. Firma özellikle enerji verimliliği denetimi ile milli ekonomiye katkıyı artırmayı hedeflemektedir. Güvenlik ve hizmet kalitesi için gerekli olan tüm belgelendirme işlemleri için PCA firması ile görüşebilir ve destek alabilirsiniz.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti