Reklam
Reklam

Ucuz ve Güvenle Oyun Oynayın

2016 yılında kurulan Ankapazar sitesi, oyunculara güvenli ve ucuz fiyatlarla oyun satan bir sitedir. İş ortakları Türk ve yabancılar olan site oyuncuyu esas alarak onların isteklerine hizmet etmek amacıyla kurulmuştur.

Ucuz ve Güvenle Oyun Oynayın
Ucuz ve Güvenle Oyun Oynayın Admin
Bu içerik 95 kez okundu.
Reklam

 

2016 yılında kurulan Ankapazar sitesi, oyunculara güvenli ve ucuz fiyatlarla oyun satan bir sitedir. İş ortakları Türk ve yabancılar olan site oyuncuyu esas alarak onların isteklerine hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Teknik ekibi profesyonel ve yenilikçidir. Tüm oyun ve ürünlerin garantili olduğu Ankapazar sitesinde sorunsuz ve güvenle alınan oyunların ucuz fiyatları dikkat çekicidir. Oyun fiyatlarının ucuzluğunu sağlayan faktörler, anlaşma yapılan özel bir şirketin imkanları ve oyunların kullanıcılardan uygun fiyatlarla temin edilmesidir. Piyasada çok sayıda sahte oyun ve sahte ürün sitesinin bulunduğu günümüzde güvenle oyun oynamak isteyenlerin adresi Ankapazar.com sitesidir.

Popüler Oyunlar

Sitede Minecraft premium satın al, steam random key, GTA 5 ve bunun gibi çok sayıda oyun ve ürün en ucuz fiyatlarla satılmaktadır. Garantili oyunları güvenle ve keyifle oynamak için Ankapazarı sitesi mutlaka ziyaret edilmelidir. Oyunculara en popüler oyunların en ucuz fiyatlarla satıldığı Ankapazarı sitesi alınan ürünü 1 ila 4 gün arasında bir sürede alıcıya ulaştırmaktadır. Ucuz fiyatların yanında zaman zaman yapılan kampanyalar ile oyunculara farklı alternatifler de sunulmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Alınan oyun ve ürünlerin ödemesi mobil ödeme, ininal ve kredi kartları ile olmaktadır. Kredi kartları ve mobil ödemelerin fiyatları operatörlerin yaptığı kesinti sebebiyle yüksektir. Kredi kartı ödemelerinde 3D secure sistemi kullanılarak güvenli ödeme yapılması sağlanmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti