Reklam
Reklam

Bahçelievler’de cinayet

Bahçelievler'e bağlı Zafer Mahallesi'nde yaşanan vahşi cinayet bir caminin şadırvanında çalışan Ayşe Solmaz’ın eşi İsmail Solmaz’ın eve gelmesiyle ortaya çıktı

Bahçelievler’de cinayet
Bahçelievler’de cinayet Admin
Bu içerik 11912 kez okundu.
Reklam

Bahçelievler'e bağlı Zafer Mahallesi'nde yaşanan vahşi cinayet bir caminin şadırvanında çalışan Ayşe Solmaz’ın eşi İsmail Solmaz’ın eve gelmesiyle ortaya çıktı. Evin kapısını kimsenin açmaması üzerine komşulardan yardım isteyen Solmaz, zorla içeri girdi ve dehşete düşüren manzarayla karşılaştı. Eşinin ve annesinin öldürüldüğünü gören Solmaz, hemen polisi aradı.

ATKIYLA BOĞULMUŞLAR
Olay yerine gelen polis ekipleri incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerde Ayşe Solmaz ve annesinin ağızlarının tıkandıktan sonra atkıyla boğuldukları belirlendi. Kapıda zorlama olmadığını belirleyen ekipler, evden de birkaç parça ziynet eşyası çalındığını tespit etti. Polisin çok yönlü soruşturma yürüttüğü cinayetin hırsızlık süsü verilerek yapılma ihtimalini de değerlendiriliyor.

İstanbul'da kan donduran cinayet: Anne ve kızı evlerinde öldürüldü
İstanbul'da kan donduran cinayet: Anne ve kızı evlerinde öldürüldü
İDAM SESLERİ YÜKSELDİ

Kayınvalidesi ile eşini kaybeden İsmail Soymaz ve haberi alarak eve gelen yakınları sinir krizi geçirdi. Sinoplu ailenin yakını ve hemşehrileri olan yüzlerce kişinin, gecenin ilerleyen saatlerine dek sokaktaki bekleyişi sürdü. Cinayete kurban giden anne ile kızın cesetlerinin cenaze aracına taşınmasının ardından gazetecilere bir açıklama da yapan öfkeli kalabalık, bu ve benzeri olayların sorumluların bulunması için Emniyet Genel Müdürlüğü ve diğer yetkililere çağrıda bulundu. Onlarca kişi, idamın getirilmesi için slogan attı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti