Reklam
Reklam

İcra müdürü gibi görünüp gerçek icra müdürünü bile dolandırdığı iddia edildi.

Adana Emniyet Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, kendilerini icra müdürlüğünden arıyor gibi yaparak, kamu kurum çalışanları ve müdürlerini dolandıran çetenin peşine düştü

İcra müdürü gibi görünüp gerçek icra müdürünü bile dolandırdığı iddia edildi.
İcra müdürü gibi görünüp gerçek icra müdürünü bile dolandırdığı iddia edildi. Admin
Bu içerik 4584 kez okundu.
Reklam

Adana Emniyet Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, kendilerini icra müdürlüğünden arıyor gibi yaparak, kamu kurum çalışanları ve müdürlerini dolandıran çetenin peşine düştü. Çetenin icradaki araçları daha ucuza satıyor gibi gösterip mağdurları tuzağa düşürdüğü bilgisine ulaşıldı.

Bu bilgi üzerine Adana Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında dolandırıcılık çetesinin Ali Ç. isimli bir lideri olduğu ve çeteyi İzmir'den yönettiği de belirlenince, örgüt teknik ve fiziki takibe alındı.

Yapılan takip sonucunda iddiaya göre çetenin tuzağına kamu kurum çalışanları ve müdürlerinin de düştüğü tespit edildi.
Telefonuna ulaştıkları, emniyet, asker, hastane, adliye, cezaevi gibi kamu kurumlarını aradıkları belirlendi. Zanlıların dolandırmak için aradıklarında il merkezine en uzak ilçe icra müdürü ismi verdikleri bu nedenle de kimsenin şüphelenmemesini sağladıkları öğrenildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti