Sanikhaber.com

Genç Kadın ‘Cinsel Organına Dinamit Koyup Patlatacağım’ Diye Tehdit Edildi

Genç Kadın ‘Cinsel Organına Dinamit Koyup Patlatacağım’ Diye Tehdit Edildi

Antalya’da ikamet eden ve lise hayatında birlikte olduğu sevgilisi E.K tarafıdnan bıçak zoruyla tecavüze uğrayan 26 yaşında olan A.A, geçtiğimiz yıl sevgilisinden ayrılmış yalnız eski sevgili, ‘Senin yüzüne kezzap, cinsel organına dinamit koyup patlatacağım’ gibi söylemlerde bulunmuş ve A.A şikayetçi olmuş.

Lise Yıllarında Zorla Tecavüz Etti
Antalya’da yaşayan ailenin 3 çocuğu vardı. Kızları A.A eski sevgilisi yüzünden işini, eğitimini, formasyonunu yani kısaca hayatına ara vermek zorunda kaldı. Lise 1’de sevgili olduklarını belirten A.A sevgilisi E.K 2’nci sınıfta bıçakla tehdit ederek tecavüz ettiğini ve sürekli olarak darp ettiğini belirtti.

Ailesinden Korkması Nedeniyle Sustu
Yaşının küçük olması nedeniyle olayları idrak edemediğini ve aile korkusundan kimseden yardım isteyemediğini söyleyen A.A., “E.K. bunları bildiği için sevgimi de kullanarak bana 11 yıl boyunca hem psikolojik hem fiziksel şiddet uyguladı. Defalarca beni dövdü ama hiçbirinde gidip rapor almadım. Kimse duymadan evlenir daha sonra kendimi öldürürüm ya da belki düzelir diye düşündüm. Kendisi de bana tek kurtuluşumun ölüm olduğunu empoze etti”diye belirtti.

‘Elimde Video Ve Fotoğraflar Mevcut’
Yaşadıkları dolayısıyla artık dermanı kalmadığını belirten A.A., “Evli olmadığımız halde ondan ayrılamayacağımı, karısı olduğumu söyleyip duruyordu. Bu süreçte defalarca darp edildim. Yaşımın ilerlemesi, bazı şeyleri idrak etmem ve eğitimin de bana kattığı şeylerle işin böyle olmaması gerektiğini görmeye başladım. En son onun yanına gittiğimde bana bıçak çekti, boğazımı sıktı, tekme tokat dövdü. Bu süreçte defalarca ayrılmaya çalıştım. Ama hepsinde bana elinde videoların, fotoğraflarımın olduğunu, bunu insanlarla çevremle paylaşacağını söylediği için cesaret edemedim. Ayrıca o dönem okuduğum Kayseri’de okulun yurduna gelip beni rezil edeceğini söylediği için dediklerini yapmaya devam ettim” dedi

A.A.’nın Ailesini Arayıp Kızınız Çocuk Aldırdı Dedi
Ve artık A.A. ile yetinmeyip arkadaşlarına da rahatsızlık vereceğini söyleyen E.K.’den geçtiğimiz ağustos ayrıldığını söyleyen A.A., “Ancak E.K. durmak yerine her gün biraz daha şiddetin dozunu artırdı. Bu defa tüm aile bireylerini arayıp birlikte olduğumuzu, çocuk aldırdığımızı iddia etti. Bunun üzerine E.K. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum” diye belirtti.

“Cinsel Organına Dinamit Koyacam” Diye Küstahça Tehdit
E.K’nin yaptığı bütün herşeyin cezasını çekmesini isteyen A.A., “Beni ‘Senin yüzüne kezzap, cinsel organına dinamit koyup patlatacağım’ diye tehdit etti. Suç olması için bana bunları yapması mı gerekiyor” diye sert söylemlerde bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ