Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(): Failed opening 'functions-ek.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144
Geçtiğimiz Günlerde Üzerinde 30 Bin Lira İle Yakalanan Adamın Evinden 22 Kilo Madeni Para Çıktı! | Sanikhaber.com
Sanikhaber.com

Geçtiğimiz Günlerde Üzerinde 30 Bin Lira İle Yakalanan Adamın Evinden 22 Kilo Madeni Para Çıktı!

Geçtiğimiz Günlerde Üzerinde 30 Bin Lira İle Yakalanan Adamın Evinden 22 Kilo Madeni Para Çıktı!

Bursa’da yaşayan Mehmet Cahit Öztalın’ın evinden 22 kilo madeni para ve 3 bin liralık nakit para çıktı. Evden gelen çöp kokularından şikayet eden mahallelinin polisi ve zabıtayı aramasında sonra Öztalın’ın evinde temizlik yapıldı. Evden tam 1 kamyon dolusu çöp çıktı.
Mehmet Cahir Öztalın geçtiğimiz günlerde üzerinde 30 bin lira yakalanarak gündeme geldi. Zabıta, Öztalın’ın üzerinde 30 bin lira ve banka hesabında 450 bin lira para olduğunu öğrendiler. Olaydan sonra inceleme başlatan ekipler Öztalın’ın dilenci olmadığı konusunda karar verdi. Şahıstan alınan paralar ise iade edildi.

Bursa’nın Osmangazi İlçesi Osmangazi Mahallesi Satı Sokak mevkisinde ikamet eden vatandaşlar mahallede olan yoğun koku nedeniyle zabıtayı aradılar. Zabıta ekipleri inceledikten sonra polis ekipleri eve girdi. Evin içi tıka basa çöp dolu idi. Adrese çağırılan temizlik görevlileri tarafından temizlenen evden 1 kamyon dolusu çöp çıkarıldı. Ev temizlendikten sonra çıkarılan çöpler geri dönüşüm işlemlerine tabi tutulmak amacıyla tesise götürüldü.

 

 

 

Evin sahibinin, geçtiğimiz Ramazan aynda üzerinde 30 bin lira ile yakalanan ve dilenci olduğu sanılan Mehmet Cahit Öztalın olduğu tespit edildi. Evin içinden ekipleri şaşırtan şeyler çıktı. Temizlik elemanlarının çalışması sırasında 1 çuval dolusu madeni para ve 3 bin liralık kağıt para tespit edildi. 1 çuval paranın sayımı zor olduğundan zabıta ekipleri parayı tarttırdı. 22 kilo gelen paralar kayıt altına alındı.

Temizlik çalışmalarının sürdüğü sırada adreste bulunan vatandaşlardan bazıları, “Mehmet Cahit Öztalın, annesi öldükten sonra kardeşleri de kendisine bakmayınca, akli dengesini yitirdi. Emekli maaşı ve mülkü var. Yaşam tarzı çok kötü. İnsanlar dilenci olduğunu zannedip sürekli ona para veriyorlar. O da paraları evinde biriktiriyor.” şeklinde konuştular.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ