Sanikhaber.com

Gece Hayatının En Doğru Şehri Minsk

Beyaz Rusya, Doğa ile birlikte bütünleşmiş olan tertemiz havası ve şahane şehirciliği ile huzurlu ve keyifli bir kaçamağın en doğru adresidir. Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk, keyif dolu eğlenceli gece hayatı ile de göz kamaştırmaktadır.

Gece Hayatının En Doğru Şehri Minsk

Beyaz Rusya, Doğa ile birlikte bütünleşmiş olan tertemiz havası ve şahane şehirciliği ile huzurlu ve keyifli bir kaçamağın en doğru adresidir. Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk, keyif dolu eğlenceli gece hayatı ile de göz kamaştırmaktadır. Dürüst ve güzel insanları, eğlence hayatının ucuzluğu ile de dikkat çekiyor.

Minsk’te Renkli Geceler

Huzurlu ve dingin atmosferi, gecenin olmasıyla ilk evvel publara daha sonra da yüksek dozda eğlenmek için de gece kulüplerine gidiliyor. Esasen gece saat 11’de hava kararmakta ve gece saat 3’de hava aydınlanmaktadır. Haziran ayında da bu böyledir. Bu sebeple eğlencede gece ya da gündüz fark etmemektedir. Striptiz olan kulüplerinden, diskolara kadar burada her yer sabaha kadar açık olmaktadır. Beyaz Rusya olarak anılmakta olan Belarus, adını her yerin pür-i pak olması ile almaktadır. Sokaklar şaşırtıcı bir biçimde pırıl pırıl olmaktadır. %80’i yıkılmış olan kent, 2. Dünya Savaşı’nda Alman işgaline maruz kalıp yeniden yapılmıştır. Şehrin düzgün bir biçimde kurgulanmış ve geniş sokakları ve göz alıcı peyzaj düzenlemelerini de beraberinde getirmiştir.

www.beyazrusya.net

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ