Sanikhaber.com

Game of Thrones 7.Sezon Fragmanı Yayınlandı! Game of Thrones Season 7: Official Trailer

Game of Thrones 7.Sezon Fragmanı Yayınlandı! Game of Thrones Season 7: Official Trailer

Game of Thrones izleyicilerine beklenen haber geldi. Merakla beklenen ilk fragman yayınlandı. Bu yayınlanan yeni 7.sezon tanıtım fragmanında büyük savaşın tarafları saflarını almaya başlıyor. Geçtiğimiz haftalarda dizinin fotoğrafları paylaşması bile izleyicilerde büyük bir heyecan yaratmıştı.

Son günlerde gündemde Game of Thrones’un adını yeni dizi projeleriyle duysak ta bizleri iki sezon boyuncu büyük bir macera bekliyor. Dizinin altıncı sezon finalinde Daenerys Targaryen kendisine engel olmaya çalışan herkesi yenmeyi başarmıştır. Böylece büyük ordusu ve devasa ejderhaları ile Westeros’a doğru yelken açtı. Jon Snow ise halkın desteğini arkasına alarak Kuzey’in Kralı ilan edildi. Kendi kararının sonucunda oğlundan olan Cersei Lanniester ise Demir Taht’a oturan yeni kişi oldu. Paylaşılan yeni fragman da temel olan bu üç karaktere odaklanılıyor. Daenerys’in okyanusları aşarak Westeros’a gittiğini görüyoruz. Jon Snow yeni güçleri ile oldukça savunmasız bir durumda olmasına rağmen Cersei bu koşullara hızla ayak uydurmaya çalışıyor. Dört bir yandan saldırı hazırlığı içerisinde olan düşmanların hepsini teker teker yenmekten söz ediyor. Arya Stark uzun bir aranın sonrasında Westeros’a dönerken Sansa’yı farklı bir macera bekliyor. Bu yeni fragmanın yayınlanmasının ardından yeni savaş görüntüleride görmüş olduk.

Büyük bir heyecan ile beklenen yedinci sezonun sadece yedi bölümden oluşacağını hatırlamakta fayda var. Yeni bölümler Amerika’da 16 Temmuz’dan itibaren izleyiciler ile buluşacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ