Sanikhaber.com

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Deli Gönül 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 2.Bölümde Neler Oldu?

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Deli Gönül 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? 2.Bölümde Neler Oldu?

Yeni yaz dizileri gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta vizyona giren Deli Gönül adlı dizi’nin 2.bölümü bu akşam izleyicileri ile buluşacak. İlk bölümde istenilen reytinge ulaşan dizi başarısını devam ettirebilecek mi? Kanallar arasında kıyasıya rekabet devam ediyor. Peki son bölümün yayınlanmasının ardından yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Fox TV’nin 25 Film imzalı yeni dizisi Deli Gönül, 2. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın gibi tecrübeli oyuncuların paylaştığı Deli Gönül’ün 2. bölümünde çıkış yolu arayan Kadir hiç beklemediği yerden ihanet gelince zor durumda kalacaktır.

DELİ GÖNÜL 2. SON BÖLÜMDE KADİR ZOR DURUMDA KALIYOR!

Kadir, bir yandan yeni okuluna ve öğrencilerine adapte olmaya çalışırken, diğer yandan kızını kaybetmemek için bir çıkış yolu bulmak için arayış içerisindedir. Fakat hiç beklemediği bir yerden gelen ihanet sonucu, Kadir’i zor durumda bırakacak ve yardım ummadığı yerden gelecektir. Fatmanur aşkının peşinden giderken, en büyük yardımcısı olarak gördüğü Ahmet, aslında en büyük engeli olacaktır. Bundan habersiz Fatmanur, önemli yüzleşmeler ve gerçekler ile karşı karşıya kalmak zorunda kalacaktır. Diğer yanda Ahmet, Fatmanur’u kaybedecek olduğunu hissedince son kozunu oynamak isteyecektir. Türkan’ın, Kadir’e olan ilgisi giderek hayranlık ve sevgi halini alırken, bu durum aldığı tüm kararları etkilemeye başlayacaktır. Şafak ablasında ki bu değişimi hissettiğinde oldukça öfkelenecek ve bu öfkesinin hedefine Kadir’i koyarak harekete geçmek isteyecektir. Sınıfın erkekleri, Şafak’ın önderliğinde yeni gelen Rezzan’a hoş geldin şakası tertip ederek, onu zor durumda bırakmayı amaçlarken, yaptıkları şaka hiç ummadıkları bir hal alacaktır. Bu Şafak ve yakın arkadaşı Alp arasında ki bağları sarsacak, Alp sonunda vicdanına yenik düşecektir. Kadir ve Fatmanur’un sonsuz aşkları, bir kere daha Hayri’nin tuzakları ile sınanırken, yapacakları seçimler kaderlerini değiştirecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ