Sanikhaber.com

FOX TV Ekranlarının Sevilen Komedi Dizisi Şevkat Yerimdar’ın 7.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Son Bölümde Neler Yaşandı?

FOX TV Ekranlarının Sevilen Komedi Dizisi Şevkat Yerimdar’ın 7.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Son Bölümde Neler Yaşandı?

Fox TV  ekranlarının sevilen komedi dizisi Şevkat Yerimdar izleyicilerini güldürmeye devam ediyor. Sinema filmini izleyenlerin diziye yabancılık çekmediği dizide yayınlanan son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. Şevkat Yerimdar’ ın 7. yeni bölümü 7 Temmuz 2017 cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak. Dizinin oyuncu kadrosunda, Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Burak Demir, Barış Murat Yağcı, Canan Maktal, Semra Güzel,  Suzan Aksoy’un gibi isimlerin rol aldığı Şevkat Yerimdar adlı dizide Pascal Nouma gibi eski yıldız futbolcununda yer aldığı dizinin kadrosu herkesin dikkatleri üzerine çekmesine ve dizinin izleyici kitlesinin artmasını sağlıyor. Son bölümün ardından 7 Temmuz 2017 cuma günü yayınlanacak olan merakla beklenen Şevkat Yerimdar dizisinin 7.Bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

ŞEVKAT YERİMDAR DİZİSİNİN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Şevkat’in İsmail’e kız istemeye olayı Cuma yüzünden karışmıştır. Bozkır ve Gülperi’nin arası bozulmuştur. Gülperi, Bozkır’ı evden atmıştır ve Şevkat Bozkır’ı yanına alır ancak pişman olur. Gülperi, boşanma kararı alır ve yaşananlar Şevkat’in üzerine kalır. Hem aralarını düzeltmek hemde Bozkır’dan kurtulmak için yollar arar. Cuma ise bu olaylar sonrasında komik bir ceza ile karşı karşıyadır.

Şevkat ve Esin arasındaki iddia devam etmektedir. Esin bacağı kırılmış rolü yaparak, hem ona lafını geçirir hemde ona her işini yaptırır. Esin’le tekrar barışmak için bir yolunu bulan Bora harekete geçmiştir. Şevkat’i Esin’in yanında rezil etmek için bir tuzak kurar. Ancak Şevkat’in Bora’ya küçük bir tuzağı vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ