Sanikhaber.com

FOX TV Ekranlarının Komedi Dizisi Şevkat Yerimdar’ın 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Şevkat Yerimdar 6.Bölümde Neler Olacak?

FOX TV Ekranlarının Komedi Dizisi Şevkat Yerimdar’ın 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Şevkat Yerimdar 6.Bölümde Neler Olacak?

Fox TV  ekranlarının komedi dizisi Şevkat Yerimdar komik bir bölümle daha izleyicilerle buluştu. Sinema filmini izleyenlerin diziye yabancı olmadığı yayınlanan 5. bölümün arkasından izleyiciler hemen yeni bölümü ve yeni bölümde neler olacağını aramaya başladı. Şevkat Yerimdar’ ın 6. yeni bölümü 30 Haziran 2017 cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda, Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Burak Demir, Barış Murat Yağcı, Canan Maktal, Semra Güzel,  Suzan Aksoy’un gibi isimlerin yer aldığı Şevkat Yerimdar adlı dizide Pascal Nouma gibi eski yıldız futbolcununda bulunduğu dizinin kadrosu herkesin dikkatleri üzerine çekmesine ve dizinin daha çok kişi tarafından duyulmasına neden oluyor. Herkes tarafından beğeniyle izlenen ve sabırsızlıkla beklenen bölümü bugün izleyicileriyle 20.00 da buluşacak. Son bölümün ardından 30Haziran 2017 cuma günü yayınlanacak olan merakla beklenen Şevkat Yerimdar dizisinin 6.Bölüm fragmanı yayınlandı.

ŞEVKAT YERİMDAR 6.BÖLÜMDE NELER OLACAK ?

Şevkat’in İsmail’e kız istemeye olayı Cuma yüzünden hüsran ile sonuçlanmıştır. Bozkır ve Gülperi’nin arası açılmıştır. Gülperi, Bozkır’ı evden kovar ve Şevkat Bozkır’ı yanına yerleştirir fakat pişman olur. Gülperi, boşanma kararı alır ve olay Şevkat’in başına kalır. Hem aralarını düzeltmek hemde Bozkır’dan kurtulmak için çalışmalara başlar. Cuma ise bu olaylar sonrasında matrak bir ceza ile karşı karşıya kalır.

Şevkat ve Esin arasındaki iddia devam etmektedir. Esin bacağı kırılmış oyunu yaparak, hem ona lafını geçirir hemde ona her işi yaptırır. Esin’le tekrar yakınlaşmak için bir yolunu bulan Bora uygulamaya koyulmuştur. Şevkat’i Esin’in yanında rezil etmek için bir plan yapar. Ancak Şevkat’in Bora’ya küçük bir oyunu vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ