Sanikhaber.com

Fazilet Hanım ve Kızları 3 Haziran 11. Bölümü Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölümde Neler Oluyor ?

Fazilet Hanım ve Kızları 3 Haziran 11. Bölümü Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölümde Neler Oluyor ?

Dün akşam yayınlanan Fazilet Hanım Ve Kızları 10. Bölümünde yine çok heyecanlı sahneler yaşandı. Her Cumartesi Star TV ekranlarında izleyicileriyle buluşan dizinin son yayınlanan bölümünün ardından sevenleri yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. 3 Haziran akşamı ekranlara gelecek olan 11. Bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Fazilet Hanım ve Kızları’nda son hafta Yağız Hazan’a beklenmedik bir şekilde yakınlaştı. Nil tarafından kandırılan Hazan çok zor durumlarda kaldı.

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Fazilet Hanım ve Kızları yine son bölümüyle gündem olmayı başardı. Dizinin sevenleri heyecanla 11. Bölümü beklerken, yeni bölüm fragmanı bugün paylaşıldı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hazan’a Yağız tarafından beklenmedik bir hamle gelir. Nil’in yaptığı planlara aldanan Hazan çok zor bir durumda kalır. Yağız bir anda olan bitenin içinde kalır.

Oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray gibi güçlü isimlerin bulunduğu sevilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları 11’inci yeni bölümüyle 3 haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda sevenleriyle buluşacak.

 Fazilet Hanım ve Kızları’nda 10. Bölümde Neler Yaşandı ?

 

Nil tarafından kandırılan Hazan çok sıkıntılı anlar yaşar. Yağız ne olduğunu anlamadan kendini birdenbire yaşananların ortasında bulur. Nil’in anlattığı şeylere inanmayan Sinan, babasından büyük tepki görür.

Yağız otel odasıyla alakalı şüphe duyduğu şeylerin peşini bırakmıyor

Yağız ile Sinan, ellerinden geldiği kadar Hazan’a yardımcı olmaya çalışırken Yağız otel odasıyla alakalı şüphe duyduğu şeylerin peşine düşmüştür. Ece’nin ablası ile Yağızın arasında bir bağ kurmaya çalışır. Bu çaba en sonunda ikisini de zor bir duruma sokacak ve yanlış anlamaları da beraberinde getirecektir. Sinan bir yandan Hazan’a olan hisleri bir yandan hissettiği suçluluk yüzünden köşeye sıkışmıştır. Fazilet Hanım’ın gizlediği gerçeği öğrenen Yağız tüm dengeleri değiştirecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ