Sanikhaber.com

Farmasi Center

Farmasi center firması Türkiye ve dünya üzerinde çeşitli kozmetik ürünlerini satışa sunan bir firmadır. Farmasi center firmasında bebek bakım ürünleri, çeşitli şampuanlar, kişisel bakım ürünleri, çeşitli makyaj ürünleri…

Farmasi Center

Farmasi center firması Türkiye ve dünya üzerinde çeşitli kozmetik ürünlerini satışa sunan bir firmadır. Farmasi center firmasında bebek bakım ürünleri, çeşitli şampuanlar, kişisel bakım ürünleri, çeşitli makyaj ürünleri ve buna benze birçok ürün firma da satışa sunuluyor. İnsanlar farmasi firması ile ortaklaşa çalışarak firma bünyesinde satış elemanı olarak çalışabilirler.

Farmasi üyelik İşlemleri

Farmasi center firmasının kendi üretimi olan kozmetik ürünleri tamamen stabil ortamlarda firmanın kendi fabrikalarında üretiliyor. Üretilen kozmetik ürünleri tamamen doğal olup içlerinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Kişiler farmasi üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra firmanın ürünlerini satarak % 40 oranında gelir elde edebilirler. Bu işlem için kişilerin farmasi kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekir. Kişiler firmaya üye olduktan sonra firmada satış elemanı olarak çalışmaya başlarlar. Bu aşamada kişiye her ay ürün kataloğu gönderilir. Bu katalog üzerinde yer alan fiyatlar satış elemanının satacağı fiyatlardır. Ancak bu ürünler % 40 daha az fiyata kişilere gelmektedir. Farmasi center firması ürünlerini satabilmek için farmasi üye ol işlemleri tamamlanmak zorundadır.

www.farmasiuyeol.net

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ