Sanikhaber.com

Facebook Hesabı Nasıl Silinir Ve Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Facebook, sosyal medya denildiğinde en yoğun kullanıcıya sahip dijital platformdur. Bununla birlikte hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz.

Facebook Hesabı Nasıl Silinir Ve Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Facebook hesabı nasıl silinir?

 

Facebook, sosyal medya denildiğinde en yoğun kullanıcıya sahip dijital platformdur. Bununla birlikte hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Facebook silme işlemi şöyledir: Ancak hatırlatmak gerekir ki, bu yöntem hesabınızı kalıcı sileceğinden içeriğine bir daha ulaşamayacaksınız. Sadece gönderdiğiniz özel mesajlar arkadaşlarınızın hesabında kalabilir. Öncelikle uygulamaları kapatın. Uygulama bölümünde x işaretli uygulamaları kaldırıp tamamen kapatın. Bunun sebebi Facebook yönetiminin uygulamadan kaynaklı bir geri dönüş hareketini istememesi kuralıdır. Uygulamalardan tamamen çıktıktan sonra facebook.com/help/delete_account bağlantısına girerek Hesabımı Sil yazan yeri onaylamanız yeterlidir. Yönlendirmelerle kalıcı olarak hesap kapanacaktır. Ancak iki hafta boyunca kesinlikle Facebook’a giriş yapmamalısınız.

 

Wi-Fi şifresi nasıl öğrenilir?

 

           Wifi şifresi öğrenme için şunları yapınız: Windows işletim sisteminde saat kısmının yanındaki kablosuz ağ bağlantısı tıklanınca en altta ‘Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç’ yazısı çıkar. Buradan ‘Kablosuz Ağları Yönet’ tıklanır. Modem isminize sağ tıklanıp özellikler sekmesi açılır. Buradan Güvenlik sekmesine girilir. Şifre burada olup ‘karakterleri göster’ denildiğinde şifre öğrenilir.

 

Türk Telekom müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır?

 

           Türk telekom müşteri hizmetleri için 444 1 444 aranmalıdır.

 

TL simgesi nedir?

 

           TL simgesi 1 Mart 2012’de yürürlüğe girmiş olan ₺ sembolüdür. Sitemizden bu gibi muhtelif konularda merak edilen soruları öğrenebilirsiniz.

teknozum.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ