Sanikhaber.com

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 71.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 71.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?
  • Medya
  • 23 Mayıs 2017
  • Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 70.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 71.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? için yorumlar kapalı
  • 645 KEZ OKUNDU

 Atv ekranlarının sevilen dizisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 71.bölümü izleyiciler tarafından büyük bir heyecan içerisinde bekliyor. Dizi tarihinde kendisini kanıtlayan ve oldukça iddialı bir dizi olan Eşkiya Hükümdar Olmaz gün geçtikçe başarısını katlıyor. Dizinin başrollerinde ise Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Meryem Uzerli ve Sanem Çelik gibi tecrübeli isimler yer alıyor. Dizi yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana izleyici kitlesini sürekli arttırıyor. Son bölümde Davut’un ölmesiyle beraber onun intikamını almak için planlar yapıldı. CIA istihbarat örgütünün en önemli adamlarından birini öldürme planlarında Ceylan kendini öne attı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE HANGİ OLAYLAR GELİŞTİ?

Davut’un ölümü kimse için sürpriz olmasa da bu sarsıcı olayın ardından tekrar toparlanmak zor olmuştur. Hızır Çakırbeyli en önemli cephesini yani devleti kaybeder. CIA’in en önemli adamını öldürme planlarında Ceylan kendini öne atar.

Bu plan düzenlendiği gibi hareket ederse hem intikam alınmış hem de devlet pisliklerden bir nebze temizlenmiş olacaktır. Ceylan üstlendiği bu ölümcül görev için herkesi ikna etmek zorunda kalmıştır. Bundan sonra sıradaki isim Davut’u öldürebilmenin verdiği güvenle kendini masanın lideri olarak gören Rüstem’dir. Serkan’ın oyunlarının ortaya çıkmasından sonra lider olan Nevzat bir an önce Rüstem’i de alabilmek için pazarlık masasına oturur. İşkence esnasında sevdikleri insanlarla ilgili şüpheye düşürülen Tipi ve Şahin Ağa kırdıkları kalbi onarmak için uğraşırlar yalnız bu öyle kolay olmayacaktır. Tipi’nin, Gönül ve Hızır ile barışmak için tek çaresi Çakırbeyli hanesinin reisi olan Meryem’dir.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ